۱۳۹۴ شهریور ۲۱, شنبه

یووه، هرگز تسلیم نشو


یووه، هرگز تسلیم نشو
طناز احدی مقدم

آن طور که می خواستیم شروع نشد، اما مطمئنا فصل را همان طوری که می خواهیم و انتظارش را داریم به پایان خواهیم برد، چون همه ما جنجگو هستیم و به مبارزه ایمان داریم. جنجگو همیشه به یک مبارزه واقعی فکر می کند، شاید هنوز نبرد واقعی برای ما شروع نشده بود، اما از حالا ما آماده ایم تا به یک میدان نبرد تمام عیار قدم بگذاریم و تا پایان با قدرت و اعتماد به راهمون ادامه بدیم، بله، چون همه جنگجو هستیم و اینجا جای جگجوهاست، اینجا یوونتوس هست، باشگاهی برای تسلیم نشدن و مبارزه کردن...
 یکشنبه روز تلخی بود، برای خیلی ها! روز تنهایی که امکان دارد برای هر کسی یا هر تیمی رخ دهد، شکست، احساس ژرف تنهایی و نادیده گرفته شدن؛ درست در نقطه مقابل آنهایی که پیروز شدند و آخرهفته رویایی را پیش رو داشتند. البته تلخی «یکشنبه» هرگز ماندگار نیست و امکان دارد جریان جدیدی را به وجود بیاورد و به همه آنهایی که در میان بازندهها قرار گرفتند یک چیز را ثابت کند؛ که هر شکستی پلی برای پیروزی و اتفاقات شیرین آینده است اما در صورتی که دیگر از روی احساسات عمل نکنند.
یکشنبه روز تلخی بود، برای ما که بعد از گذشت چهار سال شاهد تغییراتی کلی در کالبد تیم محبوب مان بودیم و نتیجه ای را شاهد شدیم که اگر کمی واقع بینانه به آن بنگریم دور از ذهن نبود، تیمی با تغییراتی بسیار و البته تاثیرگذار که مطمئنا در گام های نخست و تا رسیدن به هماهنگی لازم تیمی ، شاید عدم نتیجه
گیری جزیی از آن محسوب شود.
هر چند که برای بانوی پیر و هواداران بیشمارش هیچ شکستی قابل هضم نیست اما اگر قرار باشد هیمشه در کمین شکست های تیم بنشینیم و خیلی راحت از روی کاناپه شخصی مان به هزار و یک دلیل توانایی تیم و مربی را در نگاه اول زیر سوال ببریم کار زیاد سختی نکرده ایم. بنابر این کمی صبر و امید را توشه راه بانوی پیر می کنیم و برای هفته های آینده انتظار یووه ای به مراتب کوبنده تر، سریع تر و البته دلپذیرتر داریم . هر چند که زمان را نباید از دست بدهیم و فرصت از دست رفته را نباید با اشتباهات عجیب تر تکرار کنیم که تکرار اشتباه ، قابل بخشش نیست.
مطمئنا برای موفقیت باید خیلی زود بعضی چیزها تغییر کند، البته امیدواریم و فراموش نکنیم ما همانی هستیم که می اندیشیم، همان یووه ای که هرگز راحت تسلیم نشد و نمی شود و بعد هر شکستی ، بازگشتی باشکوه را به رخ رقبا و منتقدینش می کشد.

" یوونتوس" پس نخستین گام را با ایمان و اعتقاد راسخ بردار، لزومی ندارد کل راه پیش روی را ببینی، فقط گام اول را برای تکرار شکوه و قدرت ات بردار و برای رسیدن به اهداف ات بجنگ، درست مانند جنگجو؛ جنگجو روی زمین راه می رود و زمانی که در بلندی می ایستد تمام افتخارات، پیروزی ها و حتی گذشته های تلخ را همانند ذره ای کوچک نگاه می کند، تنها فلسفه مبارزه کردن برایش اهمیت دارد و نه فتح آن. پس یووه، بیدار شو و با اعتقاد راسخ مبارزه کن که پس هر مبارزه، فتح و پیروزی در انتظار توست. 

http://juwelcome.com/juvelotta-e-vinci-un-anelito-juventino-dalliran/  

0 commenti:

ارسال یک نظر