۱۳۹۳ فروردین ۲۴, یکشنبه

کونته " در یووه ما باید همیشه مقابل همه بیاستیم "

آنتونیو کونته برای دیدار فرداشب تیمش مقابل اودینزه راهی کنفرانس خبری شد تا سکوت خبری خودش را در این بازی بشکند. مربی بیانکونری که پس از برتری در لیگ اروپا در اظهاراتی عنوان کرده بود، در ایتالیا باید با مخالفین یوونتوس هم روبرو بشیم " در ایتالیا یا یوونتوسی هستی یا ضد این تیم " این بار هم تاکید کرد که زمانی که در یوونتوس هستی باید برابر همه مقابله کنی و روبرو شوی.
" رم شب گذشته نمایش قدرتمندی ارائه کرد و نشان داد که هنوز رقابت ها به پایان نرسیده و قهرمانی شانه به شانه تا اخرین هفته ادامه خواهد داشت. هنوز اسکودتوی این فصل را از ان خود نکردیم و باید بازی به بازی پیش رویم ، از ابتدا نیز تصور چنین رقابتی در این فصل داشتم و پیش بینی می کردم که بازی های فصل جاری با فشردگی و حساسیت تا پایان پیش رود. پیش از بازی فردا 5 امتیاز از رم پیش هستیم و باید مراقب باشیم ، در لیگ اروپا گام بزرگی برداشتیم و با توجه به شرایط سری ا و لیگ قهرمانان باید بازیکنانم را در هر بازی انتخاب کنم ، ما از هیچ حریفی هراسی نداریم، مسئله تازه ای نیست همیشه می دانیم که همه مقابل ما هستند و ما باید با انها رقابت کنیم . "
 " پیش از این گفتم در ایتالیا یا یوونتوسی هستی یا ضد این تیم، فکر نمی کنم که نیازی باشد این مسئله را امروز هم عنوان کنم، ما در یووه همیشه به تنهایی باید برابر همه بیاستیم. این کاملا مسئله عادی شده، همیشه این طور بوده و تو، یووه باید تنها مقابل همه باشی. به هر حال ما همگی از بازگشت مان به روزهای باشکوه گذشته خوشحالیم و اینکه کمی خشن و برای خیلی ها دوست داشتنی نیستیم ، این به این معناست که ما به قدرت گذشته برگشتیم. همیشه می بینیم که بازی برابر یووه، دیدار حیاتی و مرگ و زندگی برای انان می شود، مشکلی نیست برای ما کاملا عادی ست. "
اما برنامه بازی ها تا پایان هفته " فردا بازی خواهیم کرد، برنامه رقابت ها بر اساس دیدارهای ملی ست و هیچ صحبتی در این باره نیست. به هر حال برای بازیکنان و تیم ها سخت است و شرایط را دشوار می کند و همین طور استرس و فشاری که وجود دارد اما باید تا پایان پیش رفت. "
ویدال " هنوز از ناحیه زانو احساس ناراحتی می کند ، باید ببینیم وضعیت این بازیکن چه می شود " 
اینده کونته " فکر می کنم صحبت کردن در خصوص اینده من در این شرایط مسئله بی ربط باشد، در حال حاضر تنها تمرکز خودمان را به رقابت ها و نهایت تلاش و نمایش خوب مان می کنیم ، ماندن در این شرایط از همه چیز مهم تر است. " 
از وی در خصوص اوسوالدو نیز سوال می کنند " درباره وی نمی توانم به خوبی صحبت کنم چون مدت کمی ست که به تیم پیوسته و همان طور که از پیش گفتم نیاز به زمان دارد تا با گروه همخوانی پیدا کند. اما زمانی که در ترکیب بوده عملکرد خوبی داشته و مهره ای ست که برای رسیدن ما به اهداف مان کمک کرده است. " 

0 commenti:

ارسال یک نظر