۱۳۹۳ فروردین ۲۲, جمعه

یوونتوس در نیمه نهایی لیگ اروپا به مصاف بنفیکا می رود

شب گذشته یوونتوس، تنها نماینده سرزمین چکمه ای در رقابت های اروپایی توانست با نتیجه دو بر یک برابر لیون به برتری برسد تا در مجموع دو دیدار سه بر یک نماینده فرانسه را شکست داده و راهی مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا شود. ظهر امروز در قرعه کشی انجام شده مشخص شد بانوی پیر در این مرحله به مصاف بنفیکا، تیم پرتغالی دیدار خواهد کرد. بازی رفت در لیسبون در تاریخ 24 آوریل ( 4 اردیبهشت ) و دیدار برگشت در یوونتوس استادیوم در تاریخ یک می ( 11 اردیبهشت ) برگزار خواهد شد. پاول ندود در خصوص این قرعه تاکید کرد که مطمئنا این بازی، دیدار آُسانی نیست و نخواهد بود، حریفان همگی برای پیروزی قدم به میدان می گذارند و تیم بنفیکا در رقابت های لیگ پرتغال نیز نمایش و عملکرد مناسب و خوبی داشته، ما منتظر یک بازی سخت هستیم و هدف ما حضور در فینالی ست که به میزبانی یوونتوس استادیوم برگزار خواهد شد. " مطمن هستم که بازی اسانی نیست، این تیم قدرتمند است، نهایت تلاش مان را برای رسیدن به نتیجه دلخواه خواهیم کرد، برای ما حضور تا به اینجای رقابت ها هم بسیار مهم است، مهم این است که می خواهیم پیش رویم و تا فینال و رسیدن به قهرمانی حرکت کنیم، بنابر این حریف چه تیمی ست برای ما مهم نیست،برای هر تیمی که پیش روی داریم احترام قائلیم اما به شکست آن فکر می کنیم. من مطمئن هستم که یک نیمه نهایی
بزرگ و زیبا را به نمایش خواهیم گذاشت. "
وی همچنین به عملکرد کونته اشاره ای داشت " کونته فوق العاده خوب کار کرده و همگی از شرایط و انچه که به دست می اوریم خوشحالیم و به بهتر از ان فکر می کنیم. باید به خوبی تلاش کنیم و شرایط مان را حفظ کنیم ، البته ترجیح می دادیم که برابر این تیم در فینال صف ارایی کنیم، در حال حاضر باید نه بازی در یک ماه انجام دهیم و این بسیار دشوار است که انرژی را حفظ کنیم و به مصاف رقبا با قدرت کامل برویم اما امیدواریم تا پایان راه انرژی بازیکنان را به قوت خود باقی بماند. "
اما یورنته، مهاجم یوونتوس نیز در خصوص قرعه یووه در ادامه رقابت های اروپا می گوید" این حقیقت دارد در فینال به مصاف یک تیم اسپانیایی می رویم، فورتزا یووه، به نظرم این بسیار زیباست که پس از مدتها به فینال رقابتی راه یابیم. ما نهایت تلاش مان را برای یک هدف مشترک خواهیم کرد. " 

0 commenti:

ارسال یک نظر