۱۳۹۲ اسفند ۱۶, جمعه

توز " همه به دنبال شکست ما هستند، اما بسیار دشوار است "

او را می توان یک آرژانتینی تازه احیا شده ای نامید که با پیوستن به یووه انگیزه و قدرت تازه ای گرفت و دوباره در دنیای فوتبال توجهات را به خود جلب کرد، کارلوس توز که بعد از یک سال کنار گذاشتن شماره " ده " یوونتوس که سال ها بر تن یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین اسطوره های تاریخ حیات یووه، الساندرو دل پیرو، با پوشیدن این پیراهن دوران بیانکونری بودن خود را آغاز کرد با گذشت هفته ها و عملکرد مثبت ، توانست رضایت تیفوسی های سیاه و سفید را جلب کند.
وی در گفت و گویی تاکید کرد که " امیدوارم زیباترین گلم را برابر فیورنتینا به ثمر برسانم، یوونتوس بسیار قدرتمند است و همه به فکر شکست ما هستند اما این امر بسیار دشوار است. "

کارلیتوس چطور هستی ؟
خوب، خوب ، خوبه خوب، همه چیز خوب است، ممنون.

همیشه مشغول هستی و این روزها پیش از گذشته؟
بله، به شدت مشغول تمرین و اماده سازی برای دیدارهای اینده و سخت مان. با توجه به تقویم بازی ها باید خیلی زود ریکاوری بشویم و بعد اماده بازی بعدی.

اما حقیقت دارد که زیباترین گل شما در دوران بازیگری برابر فیورنتینا در دیدار یکشنبه از راه خواهد رسید؟
( با خنده ) همیشه امیدوارم که گل بعدی من زیباترین گل باشد، اگه این گل برابر فیورنتینا از راه برسد به زدن گل زیباتر در دیدار بعدی فکر می کنم، همیشه گل بعدی باید زیباتر باشد.

دیدار برابر فیورنتینا را چطور ارزیابی می کنید؟
فکر می کنم که یک دیدار بسیار زیبا باشد. زیرا تنها تیمی ست که ما را شکست داد، مطمئنا زیباترین بازی خواهد بود.

انتظار چنین شروعی را همراه یوونتوس داشتی؟
بله. انتظارش را داشتم. به این دلیل که منتظر قدرت مان در زمین بودیم، چه داخل زمین و چه خارج از زمین، این یوونتوس است که بسیار قدرتمند است. ما یک تیم قدرتمندیم و این به این مسئله اگاهیم. زمانی که بازی می کنیم همه می خواهند ما را شکست دهند اما شکست یوونتوس دشوار است .

برداشت تون در نخستین لحظات حضور در یووه و بدو ورود به این تیم ..
چی احساس کردم، ا ! چی احساس کردم ... احساس کردم که باشگاه بسیار بزرگی ست، این مسئله را هرگز تصور نمی کنی اگر در یووه نباشی. من مجذوب یوونتوس شده بودم باشگاه بسیار بزرگ که همه به فکر شکست ان هستند.

با شهر تورینو خوی گرفتی ؟ با اب و هوای این شهر ...
از این شهر خوشم میاید . 7-8 سال منچستر را دیدم ، زندگی دراین شهر سخت است.. تورینو مانند این است که در یک شهر آرژانتین به جز بوئنس آیرس زندگی کنید، چون بوئنس آیرس این شهر بزرگ است اما شباهت زیادی به شهر های آرژانتین دارد و برای من و خانواده ام خو گرفتن با این شهر اسان بود.

به همراه سایر تیم هایی که با پیراهن شان بازی کردی، تمام پیروزی ها را به دست اوردی، ایا زمان ان رسیدن بود که قهرمانی در لیگ قهرمانان با یووه تجربه کنی؟
فکر می کنم که رویا و خواسته همه است، نه تنها هواداران بلکه بازیکنان نیز به این مسئله فکر می کنند. اما باید فکر قهرمانی در لیگ قهرمانان امسال را فراموش کنیم چون غیر ممکن است.

0 commenti:

ارسال یک نظر