۱۳۹۲ اسفند ۱۶, جمعه

پیشنهادات برای خرید مهره های یوونتوس و تاثیر آن

به نظر می رسید که نقل و انتقالات در ژانویه به پایان رسیده باشد، اما این طور نیست و مذاکرات میان مسولین باشگاه ها برای جذب مهره های مورد نظر در پایان فصل بیش از گذشته مورد توجه ست و ارائه پیشنهادات مختلف برای جلب رضایت سران بیانکونری همچنان ادامه دارد. یوونتوسی ها که همیشه در رساندن مهره ها به اوج شهرت و قدرت استعداد خاصی دارند این بار هم توانستند دو مهره ارزشمند را به دنیای فوتبال معرفی کنند، بازیکنانی که پیش از پیوستن به یووه به این اندازه مورد توجه قرار نمی گرفتند.
آرتورو ویدال، بازیکن شیلیایی یوونتوس که فصل گذشته بهترین و تاثیرگذارترین بازیکن این تیم محسوب میشد امسال بیش از گذشته توجه مربیان باشگاه های معتبری چون منچستریونایتد و رئال مادرید را به خود جلب کرده و پیشنهادات وسوسه امیز این دو باشگاه که همچنان ادامه دارد نگرانی تیفوسی های سیاه و سفید را برای اینده این بازیکن تاثیرگذار به همراه داشته، تا جایی که سفر اخیر جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی بانوی پیر به شهر رئال با اعتراضات شدید گروهی از طرفداران یووه روبرو شده، زیرا در کنار کینگ ویدال، مهره ارزشمند دیگری نیز وجود دارد که مورد توجه سران سه باشگاه منچستریونایتد، رئال مادرید و پاری سن ژرمن قرار گرفته و منابع اسپانیایی امروز خبر دادند که زیدان شدیدا به دنبال جذب پل پوگبا است و در تلاش است تا با مذاکره با ماروتا مقدمات مراحل جلب رضایت مسولین یووه را برای فروش این بازیکن قدرتمند مهیا سازد و تمام تلاش خود را خواهد کرد تا ستاره قدرتمند فرانسوی را به کهکشانی های رئال هدیه کند. اما مطمئنا پیشنهاد باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن نگرانی ها را بیش از توجه رئالی ها خواهد کرد، پیشنهاد و رقم بالا برای خرید پوگبا می تواند مسولین یووه را بر ان دارند تا رضایت خود را با توجه به اظهارات پیشین شان مبنی بر فروش بازیکنان شان در صورت ارائه پیشنهادات بالا،اعلام کنند. هر چند که اندره آ انیلی، مدیر یوونتوس تاکید کرد که پل پوگبا در کنار آنتونیو کونته طولانی مدت در یوونتوس خواهند ماند تا با این اظهارات تضمین آینده بیانکونری بودن شان را به هواداران یووه بدهد. با این حال باید منتظر پایان رقابت های این فصل و نمایش و عملکرد مهره های ملی پوش یووه در تیم های ملی شان ماند، که مطمئنا با نمایش قدرتمند این بازیکنان ، شاهد رسیدن پیشنهادات بیشتر با ارقام بالاتری خواهیم بود و در ان شرایط باید ببینیم مسولین بیانکونری چه تصمیمی اخذ می کنند.

در صورتی که توافق برای فروش بازیکنان به دست بیاید
اگر یوونتوسی ها با فروش بازیکنانی که تاثیر زیادی در نتایج اخیرشان دارند، موافق کنند، می توانند با پول به دست امده از فروش این بازیکنان، مهره های دیگری را مورد نیازشان است را خریداری کنند. اما اینکه این بازیکنان نیز بتوانند با فضا و شرایط جدید همخوانی پیدا کنند و به اندازه این بازیکنان تاثیرگذار باشند و از سوی دیگر محبوبیت خاصی میان تیفوسی های بیانکونری به دست بیاورند، نیاز به به زمان خواهد داشت که می تواند تاثیر منفی بر رشد کنونی و اوج گیری یوونتوس داشته باشد و تیم و هواداران را برای چند سال دیگر از رسیدن به عنوانی در سطح اروپا محروم سازد.

اما اگر توافق صورت نگیرد
در صورتی که یوونتوسی ها حاضر به فروش این گروه از بازیکنان شان نباشند، مهره های جوانی مانند پوگبا می توانند بیش از گذشته در برنامه های اتی باشگاه نقش داشته باشند و این بار سران برای هماهنگی با این گروه از بازیکنان شان دست به خرید مهره های دیگر برای رشد و پیشرفت تیم شان بزند و در نتیجه این جوانان که تجربه بازی در کنار بزرگانی نظیر پیرلو را به دست اورده اند اهسته اهسته جای این ستاره های باتجربه را در تیم گرفته و راه برای حضور ستاره های جوان و با استعداد همچنان حال این مهره ها هموار شده و یوونتوس بیش از گذشته تبدیل به باشگاهی بازیکن ساز خواهد شد.

0 commenti:

ارسال یک نظر