۱۳۹۳ فروردین ۷, پنجشنبه

مارکیزیو " دل پیرو، الگوی من است "

رسیدن به سومین اسکودتوی متوالی دور از دسترس نیست و یوونتوسی ها می کوشند تا در ادامه رقابت ها و کسب امتیازات لازم به رکورد دیگری دست یابند. کلودیو مارکیزیو، در گفت و گویی از خواسته کلیه مجموعه بیانکونری برای رسیدن به سومین اسکودتو و کسب جام قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا گفت.

بازیکن مورد علاقه ؟
دل پیرو، الگوی من، دل پیرو بود، در جوانی راه یووه شدم و شانس یاد گیری در کنار او را داشتم ..تلاش کردم که از او بیاموزم. "

کسانی که راهی شهر تورینو میشوند، بازدید از استادیوم و موزه، و... ؟
شهر بسیار بزرگ نیست، اما مناطق بسیار زیادی برای دیدن وجود دارند، مرکز شهر یا منطقه وناریا رئاله، همچنین مجموعه المپیکو برای المپیک زمستانی 2006  .

سرگرمی و تفریح ؟
علاقه زیادی به مسافرت و سفر دارم. زمانی که بتوانم و زمان مناسبی داشته باشم به ژاپن سفر خواهم کرد. طبیعت را ترجیح می دهم.

یووه ،راز موفقیت یووه ؟
کونته، "کونته، منش و راه پیروزی را همراه خودش به یووه اورد، کسب 15 پیروزی رکورد اسانی نیست ، هواداران و استادیوم همواره یار دوازده یوونتوس در زمین هستند. من سه استادیوم یووه را دیدم، اما بی تردید یوونتوس استادیوم عاملی برای موفقیت های اخیر یوونتوس است.

به دنبال کدام جام قهرمانی هستید ؟
مانند همه بازیکنان، مدیران و هواداران جام های بزرگ اروپایی مانند لیگ قهرمانان، جامی که در سال 1996 همراه الساندرو دل پیرو کسب کردیم. در حال حاضر به لیگ اروپا و پیروزی در خانه فکر می کنیم. تلاش می کنیم تا این جام را برای خود و هواداران مان به دست بیاوریم.
0 commenti:

ارسال یک نظر