۱۳۹۲ بهمن ۱۸, جمعه

اوسوالدو " بودن در یووه از پیش یک رویا بود و می خواهم این رویا را ادامه دهم "

بعد از گذشت یک هفته حالا جزیی از یوونتوس است و در حال گذراندن لحظاتی که همچنان برای او مانند یک رویا هستند، پابلو دانیل اوسوالدو که در تمرینات انرژی و انگیزه خوبی از خود نشان داده در گفت و گویی از دوران کودکی و تماشای بازی توز گفت " پدرم مرا برای دیدن و بازی فوتبال همیشه به بیرون می برد، به خوبی یادم هست که همیشه در میان پاهایم توپ بود، در ان دوران مهاجم بودم و همیشه دوست داشتم گل بزنم، مادر بزرگم برای هر گلی که میزدم مقدار کمی پول می داد. "

اما بت او در کودکی " باتیستوتا، کسی جز او نمی توانست باشد، در آرژانتین در حال رشد بودم اما برای من رونالدو یکی از بزرگترین و بهترین بازیکنان بود. "

سال 2006 وامدن به ایتالیا " روزهای سخت شروع شد، هنوز 20 سال نداشتم و دلم برای همه چیز تنگ میشد، برای سه تا چهار ماه زندگی برایم بسیار سخت بود و نمی توانستم با ایتالیا خوی پیدا کنم، به تنهایی جشن تولدم را برگزار کردم اما بعد عادت کردم و زبان ایتالیایی را به سرعت یاد گرفتم و حالا خودم را یک ایتالیایی می دانم. "

فوتبال ایتالیا – انگلیس– اسپانیا " فوتبال انگلیس سخت است، بسیار فیزیکی ، اما در فوتبال ایتالیا و اسپانیا بیشتر تکنیک و تاکتیک در نظر گرفته میشود و من خودم را در این نوع از فوتبال بهتر پیدا می کنم و فکر میکنم موفق ترم. "

یورنته و توز " فرناردو بازیکن قدرتمندی ست و البته یک پسر فوق العاده . اما توز، زمانی که کودک بودم و او در بوکا بازی می کردم طرفدارش بودم، در ان زمان که در آرژانتین بودم برای دیدن بازی های او بلیت تهیه می کردم تا بازی کارلوس را ببینم، و حالا در کنار او در یک تیم هستم، این فوق العاده است. "

کونته و یووه " در نخستین جلسه تمرینی کمی خسته شدم،به این دلیل که با دستور مستر خیلی دویدم اما عادت کردم ، کونته یک مربی بی نظیره است و انتظارات زیادی دارد و البته ساختار خاص خود را، نتایج می تواند بازگو کننده این مسئله باشد. اینجا همه چیز عالی است. از زمین تمرین گرفته تا کلیه مسائل باشگاه، خیلی زود می توانید متوجه شوید که به یک تیم بزرگ ایتالیایی و یکی از بهترین های اروپا وارد شدید. "

شماره 18 " این شماره را برای این انتخاب کردم که شماره های بسیار زیاد دیگری در دسترس نبود، و البته 18 می، پسرم جانلوکا متولد شده "

تورینو " تورینو را به خوبی نمی شناسم، اما باید بگویم که بسیار زیباست، رم فوق العاده است مانند فلورانس و جایی که دخترانم متولد شدند، اما باید بگویم شهری که همیشه به ان علاقه دارم و در ذهنم هست بارسلوناست. "

رویاها " بودن در یووه از پیش یک رویا بود و می خواهم این رویا را ادامه دهم و بعد رقابت های جهانی که نمی گویم در ان قهرمان می شوم اما می خواهم حداقل در این رقابت بازی کنم. "

0 commenti:

ارسال یک نظر