۱۳۹۲ بهمن ۱۸, جمعه

دل پیرو : تا دو ماه آینده در خصوص آینده ام تصمیم می گیریم

برای بسیاری از دوستدارانش، اینده و تصمیمش برای آینده از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، بسیاری هنوز علاقه مندند تا او را در میدان رقابت ببیند و شاهد هنرنمایی اش باشند، اما هیچ تضمینی وجود ندارد. طی هفته های گذشته اخبار و شایعات زیادی در خصوص اینده الساندرو دل پیرو، ستاره دوست داشتنی طرفداران یوونتوس مطرح شد، از پیشنهاد تیم های تایلندی، چینی تا تمدید قرارداد با سیدنی و حتی کنار گذاشتن فوتبال . با این حال مسولین تیم فوتبال سیدنی تاکید دارند که وی در کنار این تیم و در این کشور احساس راحتی و خشنودی دارد و در صورتی که قصد ادامه دوران بازیگری داشته باشد، در کنار سیدنی خواهد بود.
لس ماری، خبرنگار استرالیایی با الکس دل پیرو مصاحبه ای داشت و در این مصاحبه پینتوریکیو اعلام کرد در صورتی که توان ادامه بازی کردن داشته باشد حداقل برای یک سال دیگر در میادین حاضر خواهد شد، با این حال طی دو ماه اینده  برای اینده اش تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

قراردادت با سیدنی در پایان فصل به اتمام می رسد، اینده تو چه خواهد بود؟
هنوز تصمیمی نگرفته ام. در حال گوش دادن به شرایط بدنی و انچه که قلبم می گوید، هستم تا بتوانم متوجه بشوم که می توانم برای یک سال دیگر هم بازی کنم و یا نه. فکر می کنم طی دو ماه اینده تصمیم بگیرم.

اگر فرصت و شانسی وجود داشته باشد، تو و خانواده ات تمایلی به ماندن در استرالیا دارید؟
در سیدنی و استرالیا بسیار راحتیم و این برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخورداراست. در اینجا فضا و فرصتی برای رشد و پیشرفت در کنار اسایش پیدا کردیم و اگر فرصت و ایده خوبی برای ماندن وجود داشته باشد مطمئنا می پذریم. مکانی که ارزش زیادی داشته باشد مطمئنا برای شغل من نیز موثرخواهد بود.

و اما اگر در پایان فصل ، تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفتی، ایا به مربیگری علاقه مندید؟
تا پیش از سه سال گذشته پاسخ می دادم نه، چون مربیگری شغلی جالب اما بسیار حساس و کاملا متفاوت با فوتبال بازی کردن است. در حال حاضر تمایل دارد که تمرکزم را به حال معطوف کنم. می خواهم فصل را به بهترین نحوه ممکن به پایان برسانم و اگر شرایطی برای ادامه بازی کردن باشد برای یک سال دیگر فوتبال را ادامه دهم، برای اینکه لذت و عشق من فوتبال بازی کردن است، نه اموزش آن.

می توانید این مسئله که سال گذشته بعد از رفتن مربی سیدنی، به شما پیشنهاد مربیگری سیدنی داده شد را تایید کنید؟
سال گذشته با رفتن مربی شرایط کمی مشکل شد و نگاه ها به من بود، اما من تلاش کردم با تجربیاتی که داشتم کمکی کنم تا از آن شرایط خارج شویم ، برای من انجام چنین مسئولیتی در فضایی که تازه تجربه می کردم اسان نبود، اما بعد از گذشت چند هفته فرانک امد و به نظرم این بهترین تصمیم برای همه بود.

این را می دانیم که از زندگی در سیدنی خرسند و راضی هستی، اما از بازی کردن در اینجا هم راضی هستید؟
زمانی که بتوانم پیروز شوم، لذت میبرم. در یک بازی و رقابت فوتبال صحنه و لحظات بسیاری وجود دارند، برخی لحظات عصبی و عصبانی میشوم، در لحظه ای دیگر شاد و خوشحال. به ویژه در لحظات سیاه و سخت، فشار زیادی روی من و تیم وجود دارد. اما من فکر میکنم که هر مشکلی به وجود امده تا از ان بگذریم و بتوانیم بر ان غلبه کنیم. و خواسته و تمایل مان برای غلبه کردن و گذشت از این لحظه سیاه است که ارزش زیادی دارد. در اخرین دیدار 5 بر صفر به برتری رسیدیم و این واقعا فوق العاده بود واگر می خواهیم این مسیر ادامه داشته باشد باید به بازی خوب و پیروز شدن ادامه دهیم.

0 commenti:

ارسال یک نظر