۱۳۹۲ بهمن ۱۶, چهارشنبه

یووه به امضای قرارداد طولانی مدت کونته می اندیشد

او می تواند سومین مربی در تاریخ حیات بیانکونری باشد که برای مدت طولانی روی نیمکت هدایت یوونتوس می نشیند و همراه این تیم بزرگ افتخارات بسیار زیادی کسب می کند. برای آنتونیو کونته ، مربی موفق این روزهای یووه این فرصت بزرگ به دست امده و شرایط برای رسیدن به رکوردهای بیشتر کاملا مهیاست.  با توجه به شرایط کنونی و تمایل شدید مسولین بیانکونری در کنار رضایت کامل هواداران یوونتوس از این مربی جوان و موفق که با عملکردی کاملا مثبت و مقتدرانه توانسته یاداور یوونتوس کبیر سال های گذشته در اذهان عمومی باشد، می توانیم هر لحظه به تمدید قرارداد طولانی مدت این مربی امیدوارتر باشیم. 
به نوشته منابع نزدیک به باشگاه یوونتوس ، سران این باشگاه درتلاشند تا کونته را اماده امضای قرارداد تازه و طولانی مدتی نمایند تا روند کنونی و رو به رشد یووه با سرعت ادامه داشته باشد و وی تضمینی برای ادامه برنامه های پیش روی باشگاه باشد.
یووه بعد از تبعید به سری ب و تا پیش از رو به کار امدن کونته، بارها دست به تغییر کادر فنی خود زد، حرکتی که در تاریخ یوونتوس کم سابقه بود و در طول حیات این باشگاه اخراج و برکناری مربی کمتر به چشم می خورد، که این رکورد طی سال های اخیر با برکناری مربیانی نظیر دشان، فرارا و رانیری از میان رفت، اما با انتخاب انتونیو کونته به عنوان مربی یوونتوس راه دیگری برای تکرار دوران طولانی مدت مربیگیری در این باشگاه اغاز شد، وی طی سه سالی که هدایت بانوی پیر را به عهده گرفته با بیشترین درصد پیروزی و موفقیت توانسته رکوردهای مربیان بزرگ و پیشین این باشگاه را از ان خود کرده و حالا می تواند سومین مربی در تاریخ یووه تلقی شود که با قرارداد طولانی مدت روی نیمکت هدایت سیاه و سفیدهای شهر تورینو به بزرگی و ادامه موفقیت های یووه کمک کند.
در تاریخ یوونتوس، تراپاتونی با 13 فصل مربیگری و مارچلو لیپی با 8 فصل مربیگری بیشترین تعداد فصول هدایت بیانکونری را از ان خود کرده اند و بسیاری معتقدند کونته با وجود اینکه رسیدن به رکورد تراپاتونی کمی دور از انتظار است، اما می تواند به رکورد لیپی دست یابد.
گفتنی ست در صورتی که مسئله تمدید قرارداد با توافق کونته همراه شود می تواند سران یوونتوس را برای رسیدن به برنامه های دراز مدتی که در سر دارند، یاری کند. راه و هدفی که مطمئنا در آن رسیدن به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا به خوبی چشم می خورد و در این میان همراه با تمدید قرارداد کونته، اضافه شدن مسولینی در بخش فنی و به ویژه بدنسازی بازیکنان در دوران پیش فصل از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود.

0 commenti:

ارسال یک نظر