۱۳۹۲ بهمن ۱۸, جمعه

کیه لینی " قدرتمند هستیم اما باید مراقب ورنا باشیم "

جورجو کیه لینی، مدافع مستحکم بیانکونری در استانه دیدار این تیم مقابل ورونا تاکید می کند که یوونتوس از قدرت کافی برای شکست ورونا برخوردار است اما هرگز نباید حریف را دست کم گرفت. " ما تیمی متفاوت با قدرت زیادی هستیم که از ابتدا به این مسئله فکر کردیم و هدف مان این بود. انچه که در نخستین سال پیروز شدیم بسیار هیجان انگیز و فوق العاده بود اما همیشه در فوتبال برای ادامه موفقیت راهی هست و ما تقریبا در دو سال و نیم گذشته این رشد را در پیش گرفتیم. مهم تغییر روش بازی و تبدیل ان به یک سیستم موثر بود، حالا خیلی خوب گل می زنیم و گل کمی دریافت می کنیم و این طور احساس می کنیم که قدرتمندتر از دو سال گذشته شدیم، اما باید این نمایش را هر یکشنبه ارائه دهیم و به نمایش بگذاریم که این مسئله اسانی نیست. "
" یکشنبه بازی سختی برابر ورونا حریف سرسخت مان خواهیم داشت، تیمی که از قدرت و توان خوبی برخوردار است و بازیکنانش در ارسال ها و همین طور در دریافت و قطع کردن توپ های ارسالی هنر خوبی دارند. با این حال ما باید مراقب تمام رقبا باشیم، در این تیم بازیکنانی هستند که می توانند نتیجه بازی را تغییر دهند. "
نظر کیه لینی در خصوص اوسوالدو " دانیل یک بازیکن خلاق و موثر است، تمایل زیادی برای نمایش قدرتمند و تاثیرگذار دارد و تجربیاتش به او کمک زیادی خواهند کرد. و من تاکید می کنم که او می تواند موثر ظاهر شود و در کنار یووه روزهای خوبی را پشت سر گذارد. "

0 commenti:

ارسال یک نظر