۱۳۹۲ بهمن ۸, سه‌شنبه

حضور پررنگ یوونتوسی ها در مراسم اسکار " GRAN GALA "

شب گذشته شهر میلان میزبان بسیاری از مسولین ، بازیکنان و مدیران فوتبال ایتالیا بود تا در مراسمی بهترین های فوتبال این کشور معرفی و جوایز خود را دریافت کنند. در مراسم امسال گران گالا، یوونتوسی ها با جان لوئیجی بوفون، اندره ا پیرلو، بارتزالی، کیه لینی، ویدال، کونته در کنار ماروتا و اندره ا آنیلی راهی شهر میلان شدند و توانستند در بخش هایی نظیر بهترین باشگاه ، بهترین مربی و بهترین بازیکن سال، اسکار مربوطه را از آن خود کنند.
پیرلو، کیه لینی، بارتزالی پیش از حضور در سالن با هوادارانی که در بیرون محل برگزاری خواهان گرفتن عکس بودند دیدار کوتاهی داشتند. مراسم با انتخاب بهترین سنگربان سال اغاز شد، در این میان هندانوویچ در کنار بوفون و مارکتی گزینه های بهترین دروازه بان سال بود که در پایان توانست این عنوان را از ان خود کند، تا جیجی بوفون در جایگاه دوم بیاستد.
در بخش بهترین مدافع مرکزی، اندره آ بارتزالی که با اوگبانا، دیگر هم تیمی خود و مارکینوس رقابت داشت توانست به عنوان بهترین مدافع مرکزی ایتالیا انتخاب شود. وی پس از این انتخاب در سخنان کوتاهی گفت " باید بهترین باشیم، یوونتوس در خط دفاع بسیار قدرتمند است و این در رقابتهای فوتبال ایتالیا از ارزش بسیار زیادی برخوردار است. در ایتالیا اگر می خواهید قهرمان شوید نکته مهم این خواهد بود که کمتر گل دریافت کنید. این یک پرونده کاملا بسته شده و همیشگی ست. "
در بخش دیگری از انتخاب بهترین مدافع مرکزی ، جورجو کیه لینی توانست بر بونوچی و استوری غلبه کند و این عنوان را به خود اختصاص دهد. کیه لینی نیز گفت " برای رقابت های جام جهانی برزیل باید اماده تر از همیشه باشیم، باید نکاتی را فراگیریم. درست است که همگی سال های زیادی ست که در کنار هم برای ایتالیا بازی می کنیم اما رقابت های گذشته به ما نکاتی را اموخت و حالا طی این سال ها با یکدیگر همخوانی بیشتری داریم و باید بهتر از قبل ظاهر شویم. "
اندره آ پیرلو نیز در کنار دروسی و دیامانتی برای گرفتن اسکار بهترین هافک بازیساز رقابت می کرد که در پایان پیروز این عنوان شد. آلبرتینی در خصوص پیرلو گفت " گفته میشود که هافبک ها تیم را برنده می کنند، اما این مهاجمین هستند که می خواهند گل بزنند و تیم را برنده کنند. به هر حال نقش هر مهره ای مهم است. در رقابت های جام جهانی برزیل همه چیز به بازیکنان بستگی دارد، ما انتظار این رقابت ها را میکشیم و این انتظار زیباست، همیشه انتظار برای رقابت و پیروز شدن زیباست. مطمئن هستیم که پیرلو یکی از بزرگترین و بهترین هاست که توانسته این جایزه را از ان خود کند، اما مهره های دیگر نیز شایستگی دارند. "
آندره ا پیرلو نیز پس از دریافت این جایزه در سخنانی کوتاهی شرکت کرد " از من سوال می کنید که 24 گل در ضربات ایستگاهی به ثمر رساندم و میهایلوویچ 28 گل، امیدوارم که طی این سالها بتوانم بر او غلبه کنم. البته امیدوارم همین امسال به این امار برسم. در خصوص یووه و اینتر باید بگویم همیشه درزمین همه چیز فراموش می شود، این یک بازی مهم برای هر دو باشگاه است، برای ما بازیکنان ارزش بیشتری دارد، ما هستیم که می دانیم در زمین چه می کنیم ، مطمئنا این بازی بسیار مهم و تاثیرگذار خواهد بود. اما رم، می دانیم که تیم قدرتمندی هستند و بسیار خوب حرکت کردند و نتیجه می گیرند. اما ما تنها نتایج و عملکرد خودمان را می بینیم و به ان می اندیشیم. ما به بهتر و پیروز شدن و غلبه به انان فکر می کنیم. "
اما بهترین هافبک دفاعی، کسی نیست جز ستاره این روزهای یووه، آرتورو ویدال، این مهره شیلیایی با شکست همسیک و کوادرادو به این عنوان رسید و به سوالاتی پاسخ داد."  شما ده گل زدید؟ سال گذشته بهترین گلزن بودید؟ بله، حقیقت دارد و از این بابت خوشحالم، ده گل زدم و این مهم است که برای تیمم موثرم.  ممنونم از هم تیمی هایم که به من در امر گلزنی کمک می کنند. از زندگی در شهر تورینو بسیار راضی و خرسندم و می خواهم اینجا بمانم. " اما ویدال با شکل ظاهری و مدل موهای خود نیز شهرت زیادی دارد و از او در این خصوص نیز سوال می کنند، اگر کودکانی را با مدل مو خود ببینید؟ " بله بله ، بارها با این صحنه روبرو شدم. اما برای اسکودتو سوم طرحی در نظر ندارم. "
اما انتونیو کونته که عنوان بهترین مربی را از ان خود کرد " تنها 6 امتیاز را از 97 امتیاز از دست دادم، 70 درصد پیروزی را به دست اوردیم. مطمئنا این امار مرا تحت تاثیرقرار می دهد، اما این شایتسگی من به تنهایی نیست باید از شاگردانم تشکر کنم. من بسیار خوشحالم و البته خوش شانس بودم که برای سه سال مربی این گروه هستم. بازیکنان بزرگ و مردان بسیار بزرگ که منتظر یووه ای بزرگ و باشکوه تر هستیم. " .. وی با اشاره به کناررفتن از لیگ قهرمانان تاکید کرد که در حال حاضر یووه برنامه های مشخصی برای موفقیت در لیگ اروپا دارد. نیاز به حفظ ارامش و صبر داریم، باید کمی صبر داشته باشیم و پیش رویم. "
از وی در خصوص اینده می پرسند " همه به خوبی می دانند که یوونتوس خانه من است، در خانه ام احساس خوبی دارم و بسیار خوب هستم. " .. اما بازی یووه و اینتر " بله هماند چند بازی گذشته در کنفرانس خبری شرکت نمی کنم. این بازی مشکلی ندارد و من مشکلی نمی بینم. دو تیم برای یک هدف مبارزه می کنند و در طول بازی تنها مسئله ای که ارزش دارد برنده شدن در همین بازی ست، نه گذشته. " .. اما رم " تیمی قدرتمند با سازماندهی مناسب، در حال نتیجه گیری خوبی هستند . به هر حال اینجا رقابت ها به پایان نمی رسد و ما با 6 امتیاز در صدر هستیم، باید این راه را ادامه دهیم  چون تیم هایی که در تعقیب مان هستند مانند رم و ناپولی،تیم های قدرتمندی هستند. ما به این راه و این روش باید ادامه دهیم. "
اما یوونتوس، بهترین تیم ایتالیا، این جایزه نیز به آندره آ انیلی رسید که در نخستین سوال از او سوال می کنند، از اینکه کونته از ماندن دریووه تاکید کرد، خوشحالید؟ " با کونته هر روز صحبت می کنم، نیازی به تایید مستقیم ندارم. از من سوال می کنید، منتظر نتایج خیره کننده هستم؟ تا اینجا خوب پیش رفتیم و ما تنها منتظر پیروزی هستیم.  کونته، بازیکنان، مسولین همگی متحد به اهداف مان می اندیشیم و این برنامه را پیش گرفته ایم. هدف برای یوونتوس، همیشه پیروز شدن است و این تنها هدف ماست. "
مدیر یوونتوس در پاسخ به سوالی درباره ارتباط باشگاه یووه و فدراسیون فوتبال ایتالیا گفت " ارتباط از طرف ما کاملا شفاف است، برخی اوقات انتقادات سازنده ای داریم که می خواهیم به بهتر شدن مسائل بانجامید. با اعضا گفت و گو می کنیم وتنها هدف پیشرفت و بهتر شدن سطح  فوتبال ایتالیاست. "
در این شب اندره ا پیرلو، برای دومین بار اسکاری را از ان خود کرد، که این بار به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد و در سخنانی از ماندن در یووه نیز گفت. پیرلو توپ طلا مهم است ؟ " خیر، مهم این جایزه است، این بسیار زیباست که در میان بهترین ها هستم و به عنوان بهترین انتخاب شدم. " ایا در یوونتوس می مانید ؟ " بله، بله "
پس از اتمام مراسم انتخاب و دریافت جوایزه، تمام برنده ها در کنار یکدیگر عکسی به یادگار گرفتند و مراسم به پایان رسید.
 


0 commenti:

ارسال یک نظر