۱۳۹۲ بهمن ۱۱, جمعه

رسمی " اوسوالدو به طور قرضی یوونتوسی شد "

در آخرین روز نقل و انتقالات زمستانی و در حالی که تا اخرین ساعات همچنان اخباری در خصوص معاوضه میرکو ووچینیچ و گوارین شنیده میشد ، پابلو دانیل اوسوالدو، مهاجم سابق رم با توافق دو باشگاه یوونتوس و ساوتهمپتون با قراردادی قرضی که تا پایان 31 ماه می 2014 اعتبار دارد و البته با خرید حق جذب 19 میلیون یورویی وی، بیانکونری شد، تا وی را در ادامه فصل با پیراهن سیاه و سپید یووه ببینیم.
اوسوالدو با توافق شب گذشته سران دو باشگاه ، صبح امروز از انگلیس راهی شهر تورینو شد تا در تست پزشکی یووه شرکت و پس از بازدید از ورزشگاه و محل تمرین وینوو ، قرارداد کوتاه مدت اش را عصر امروز با یوونتوس امضا کند. وی که شدیدا مورد استقبال قرار گرفته بود در سخنانی پس از عقد قرارداد گفت " ممنونم، خیلی خوشحالم. این اتفاقی ست که با سر و صدای بسیار زیادی روی داد ، هر چند که کم و بیش این طوری هستم، البته مطمئن نیستم ، به هر حال از همه چیز خوشحالم. مطمئنا از یوونتوسی شدن خرسندم . شب گذشته از اتفاقاتی که در حال روی دادن بود متعجب بودم و باور نمی کردم، نمی توانستم حتی فکر کنم ، تنها سه چهار روز بود که این شایعات منتشر می شد، زمانی که متوجه شدم مورد توجه یوونتوسی ها هستم بسیار خوشحال شدم و از این اتفاق واقعا خرسندم.  "
وی همچنین در خصوص سوالی که از وی پرسیده شد که ایا برای فوتبال ایتالیا دلتنگ شده بودید نیز گفت " بله، مطمئنا بله، در ابتدا که اینجا را ترک کردم برایم خوشایند بود چون تجربه جدیدی بود، چیزهای جدیدی را می دیدم و همه چیز زیبا و عالی بودند اما بعد از گذشت مدتی دل تنگ شدم. "
اما ماه های اینده و حضور موثر وی در ترکیب یووه برای حضورش در جام جهانی " در واقع من می خواهم لذت ببرم، می خواهم از لحظاتم لذت ببرم ، من به یکی از مهم ترین تیم های ایتالیایی پیوستم و یکی از مهم ترین و بهترین باشگاه های اروپایی. درست است سال، سال جام جهانی ست اما همان طور که گفتم می خواهم لذت ببرم، تجربه بسیار خوبی ست و می تواند برای من در جام جهانی نیز این تجربه بهتر باشد و اگر خدا بخواهد می توانم برای سال های بیشتری اینجا بمانم. "
اما رقابت با تیم و هم تیمی های سابق در رم برای فتح اسکودتو " بله می تواند یک انگیزه برای من باشد، اما همان طور که به شما گفتم برای من بیشتر از هر مسئله دیگر لذت بردم از این لحظات مهم است، از بودن در یووه و این برایم افتخار بزرگی ست ، فکر می کنم در رویا هستم. به هر حال به شرایط مان می اندیشم و برای بهتر و موثر بودن در کنار تیمم تلاش می کنم . "
به اوسوالدو می گویند راهی تیمی شدی که بهترین مهاجمین را در اختیار دارد و البته شناختش از یورنته که وی پاسخ می دهد " بله فرناندو را از قبل میشناسم، او پسر بسیار خوبی ست و یک مهاجم استثنایی . باعث خوشحالی من است که در تیمی بازی می کنم که مهاجمین بزرگ و گلزنی دارد، من اینجا هستم تا به انها کمک کنم. "
و در پایان پیامی برای هواداران " امیدوارم که به شما هیجان بسیار زیادی را هدیه کنم. "

0 commenti:

ارسال یک نظر