۱۳۹۲ بهمن ۷, دوشنبه

بوفون " دو امتیاز از دست رفته ما را نگران تر نمی کند "

شاید شایعات اخیر حول زندگی شخصی این سنگربان بزرگ مشکلاتی را برای او و خانواده اش به همراه اورده باشد، اما جان لوئیجی بوفون با پاسخ های خود سعی در انکار تاثیرگذاری شرایط دیدار یووه و لاتزیو با شرایط شخصی و روحیاتش کرد.
جیجی در پاسخ به سوالی در خصوص خطر و نزدیکی رم به صدر و نگرانی یوونتوس گفت " خطر؟ ما می خندیم. به همان اندازه که در ابتدای فصل نگران بودم، در حال حاضر هم هستم. دو امتیازی که از دست دادیم تغییر کمی در شرایط داشت. در حال حاضر رقابت و جدال میان یووه و رم وجود دارد و در دیدارهای اینده و انچه که تیم های دیگر انجام می دهند تاثیرگذار خواهد بود. هنوز هیچ چیز مشخص نیست. رقابت ها طولانی هستند و دیدارهای زیادی به پایان فصل باقی ست. یکشنبه اینده دیدار بزرگی میان یووه و اینتر برگزار میشود و من در ان حاضر نخواهم بود. "
اما اشتباهات داوری " در خصوص هدیه و کمک داوران به نظرم اغراق بسیار زیادی میشود. در خصوص برخی از تصیماتی که در زمین می گیرند نباید انان را مقصر دانست. "
اما حواشی و شایعات " هیچ حرفی ندارم، حتی برای کسانی که در برنامه تلویزیونی و طی روزهای گذشته در این باره صحبت کردند. من به خاطر حواشی و اخبار این بخش من تبدیل به مهره ای محبوب نشدم، زندگی شخصی من کاملا اختصاصی و به من و خانواده ام مربوط میشود. هرگز در این خصوص صحبت نکردم و هرگز نیز چنین نخواهم کرد. این زندگی شخصی ماست، در غیر این صورت عمومی میشد. "
اما اینکه این شایعات تا چه اندازه باعث ازار و ناراحتی وی و خانواده شده نیز گفت " بارها نمی دانم که چه می گویند و چه می نویسند. باعث به وجود امدن حس ناخوشایندی در من میشوند . "

0 commenti:

ارسال یک نظر