۱۳۹۲ آذر ۱۸, دوشنبه

یوونتوس – گالاتاسارای

رقابت های امسال لیگ قهرمانان اروپا برای بانوی پیر با دشواری هایی پیش بینی نشده همراه شد، نتایجی دور از انتظار که شرایط را برای صعود به مرحله حذفی با اما و اگرهایی روبرو کرد، شرایطی که موجب شد تا دیدار پایانی این گروه درمرحله گروهی با توجه به رقابت و شانس دو تیم یوونتوس و گالاتاسارای با حساسیت بیشتری دنبال شود. دیداری که به میزبانی تیم ترکیه ای و در جو ورزشگاه های خاص این کشور، سه شنبه شب برگزار خواهد شد. آنتونیو کونته و دستیارانش نیز با آگاهی کامل از شرایط و دشواری این دیدار بازیکنان را اماده این دیدار کردند. صعود از این مرحله که برای سران یووه از نظر مالی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است تصمیم گرفتند با تیمی کامل که حتی مصدومینی مانند آندره آ پیرلو نیز در ان دیده میشود در کنار خانواده بازیکنان یک روز زودتر از موعد مرسوم در رقابت های اروپایی راهی استانبول ترکیه شوند تا با امید به برتری در این دیدار، کلیه مجموعه یووه در کنار یکدیگر صعود به مرحله گروهی را جشن بگیرند. گفتنی ست تیم امید یووه نیز برای شرکت در رقابت های " Youth League " در ترکیه اقامت دارد.
کاروان یووه برنامه سفرشان به ترکیه را از ظهر روز یکشنبه بعد با شرکت در جلسه تمرینی در وینوو و صرف ناهار درهمین مجموعه اغار کردند. کونته نفرات اعزامی را اعلام و مشخص شد تنها Bouy به این دلیل که نامش در لیست اعلام شده یوونتوس به یوفا حضور ندارد این تیم را همراهی نخواهد کرد. مجموعه یووه با همراهی و بدرقه نزدیک به 200 هوادارکه در فرودگاه " کازله " تورینو حضور داشتند و با سر دادن شعارهایی نظیر "" استانبول ما می اییم و تشوق پیرلو پوگبا " تورینو را به مقصد استانبول ترک کردند.
کاروان بیانکونری حدود ساعت 18:40 به وقت ایتالیا به ترکیه رسید و کلودیو مارکیزیو سریعا در صفحه شخصی خودش از فرود هواپیمای حامل بازیکنان یووه در فرودگاه " اتاترک" استانبول خبر داد. کاروان یووه نیز با تدابیر امنینتی که در هر رقابت اروپایی و هر جدال ورزشی مرسوم هست راهی هتل محل اقامت شان شدند تا پس از استراحت ، امروز صبح یک جلسه تمرینی پشت درهای بسته که این نیز روال همیشگی تیم های حاضر در این رقابت ها به شمار میرود، برگزار کردند. انتونیو کونته به همراه جان لوئیجی بوفون ساعت 17 به وقت ایتالیا در کنفرانس خبری در ترک تله کام ارنا حضور خواهند داشت و در ادامه یووه یک تمرین کوتاه مدت دیگری را نیز در حالی که این تمرین برای 15 دقیقه ابتدایی برای رسانه ها آزاد خواهد بود و بعد از این 15 دقیقه تمرینات پشت درهای بسته ادامه خواهد داشت. و فردا صبح نیز اخرین بررسی ها برای امادگی کامل و حضور قدرتمند در میدان و کسب یک پیروزی ارزشمند انجام میشود. 
با توجه به اخرین تمرین تیم در وینوو و به گزارش اسکای اسپورت، پیش بینی میشود کونته در دیدار فرداشب برابر گالاتاسارای با سیستم 2-5-3 شاگردانش را راهی زمین کند . بوفون درون دروازه ، بارتزالی، بونوچی و کیه لینی خط دفاع را تشکیل می دهند، لختشتاینر در سمت راست، ویدال و پوگبا که باید همانند دیدار قبل در سری ا مسولیت های پیرلو را به عهده بگیرد در کنار مارکیزیو میانه میدان را تشکیل می دهند و اساموا در سمت چپ و در خط حمله توز و یورنته را خواهیم دید.
تاریخچه رقابت دو تیم
این دو تیم تاکنون 5 رقابت را برابر یکدیگر برگزار کردند که در کارنامه یووه یک پیروزی، یک شکست و سه تساوی با 7 گل زده و 8 گل خورده دیده میشود. در دیدارهایی که به میزبانی تیم ترکیه ای برگزار شده یک تساوی یک بر یک در تاریخ 2/12/1998 و یک شکست دو بر صفر در تاریخ 2/12/2003 به نام یووه ثبت شده. الکس دل پیرو با دو گل زده در کنار اماروزو، بریندلی، اینزاگی، کوالیارلا و ویدال هر یک با یک گل زده در میان گلزنان یووه برابر گالاتاسارای حضور دارند.

ترکیب و سیستم احتمالی یوونتوس
Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Vidal, Pogba, Marchisio, Asamoah; Tevez e Llorente.

0 commenti:

ارسال یک نظر