۱۳۹۲ آذر ۱۸, دوشنبه

کنفرانس خبری کونته و بوفون پیش از دیدار برابر گالاتاسارای ترکیه


جدال برای صعود ، رقابت یووه و گالاتاسارای در کنار مصاف انتونیو کونته و روبرتو مانچینی مربیان یوونتوس و گالاتاسارای... این مسئله حساسیت بازی سه شنب دو تیم را بیشتر می کند. انتونیو کونته، مربی یوونتوس در کنار جان لوئیجی بوفون ساعت 18 به وقت ایتالیا در ترک تله کام ارنا حضور یافتند تا در کنفرانس خبری پیش از دیدار حساس یووه و گالاتاسارای شرکت و به سوالات خبرنگاران پاسخ دهند.
بازی فردا را چطور ارزیابی می کنید
کونته " مصافی در داخل و خارج زمین که نخستین بازی ما در این این فصل نیست، امیدواریم که همچنان در این رقابت ها بازی کنیم و نمایش خوبی داشته باشیم. "
رقابت در فضا و استادیومی پر شور
بوفون " تاکید می کنم به انچه که سال گذشته گفته بودم، هرگز ندیدم که هواداری گلی به ثمر برساند، اگر این اتفاق بیفتد باید این گل را مردود اعلام کرد. " جیجی با این جمله تاکید کرد که از جو ورزشگاه هراسی ندارند و این بازیکنان هستند که در زمین بازی می کنند و نتیجه میگیرند. این در شرایطی ست که جو ورزشگاه های ترکیه شرایط خاصی دارد.

جیجی، در رقابت های اروپایی و پیش از رویارویی تیم ملی ایتالیا برابر اسپانیا گفتید که همیشه تیم قدرتمند برنده از زمین بیرون نمی اید، هر از گاهی تیمی که بهتر باشد و بهتر بازی کند برنده میشود. می ترسید که این بار بهتر نباشید.
بوفون " از نظر من تفاوت وجود دارد. مطمئنا گرفتن دو نتیجه از میان سه نتیجه ممکن، بهتر است. به طور مثال در یک رقابت دشوار و سخت وقتی از حریف پیش بیافتید ، نتیجه خوبی محسوب میشود. به هر حال مسائل متفاوتی وجود دارند در هر بازی، به بازی های گذشته احترام می گذارم. "
کونته " من به دنبال این هستم که مربیگری کنم و مربی باشم نه یک ابزار "

شانس برای صعود
کونته " در دیدار فردا شانس ما 50 به 50 برابر است، امیدوارم که تیمی که بهتر فوتبال بازی کند، برنده شود. "

جیجی در لیگ 7 بازی است که گلی دریافت نکردید، اما فردا برابر بازیکنانی مانند اشنایدر و دروگبا به میدان می رود.
بوفون " زمانی که رقابت می کنید همیشه بازیکنانی با قدرت و با کیفیت را خواهید دید که برابر شما هستند، و این به معنای خطر برای گل خوردن است و همیشه احتمال دریافت گل وجود دارد. گالاتاسارای مانند یک تیم بین المللی ست که می تواند ما را به زحمت و خطر بیاندازد، اما مهم این است که حلال مشکل داشته باشید.
کونته " بازیکنانی مانند دروگبا و اشنایدر همیشه خطرساز هستند، از قدرت، تکنیک و دقت بالایی در طول بازی برخوردارند . "
 
مانچینی و زمان کوتاه مربیگری در گالاتاسارای
کونته " مانچینی مدت کوتاهی ست که به گالاتاسارای پیوسته و زمان لازم است برای عادت کردن و خو گرفتن و اجرا کردن ایده های مربی در تیم. اما مانچینی یک مربی بسیار خوب است و می تواند کمک زیادی به این تیم کند، درست مانند زمانی که این تیم تحت هدایت تریم بود. "

بازی کردن بدون پیرلو
کونته " بدشانسی ما نبودن پیرلوست اما ما بدون او نیز برابر اودینزه و بولونیا به برتری رسیدیم و فردا باید تلاشمان را برای انجام دوباره کنیم."

گفتنی ست روبرتو مانچینی ، مربی تیم ترکیه این نیز پیش از کونته در کنفرانس خبری شرکت کرد " یوونتوسی ها شرایط شان کمی از ما بهتر هست، اما این یک مسابقه فوتبال است نه یک میدان جنگ، ما به جنگ نمی ریم. ما هیچ چیزی را از دست ندادیم، به بازیکنانم و انچه که باید انجام دهیم ایمان دارم، باید در خط دفاع مراقب باشیم. انها بدون پیرلو به میدان میروند و به این ترتیب قدرتشان کمتر خواهد بود و از نظر کیفی با مشکلاتی روبرو میشوند اما پوگبا همیشه خطرساز است، انها به دنبال پیروزی هستند و من به 90 دقیقه ای سخت و حتی بیشتر از 90 دقیقه معمول فکر می کنم. "

0 commenti:

ارسال یک نظر