۱۳۹۲ آذر ۱۲, سه‌شنبه

رسمی، تمدید قرارداد آرتورو ویدال


روز پر هیجانی را پشت سر گذاشته بود و با نوشتن این مطلب که فردا روز بزرگی در زندگی من خواهد بود و امیدوارم هواداران یوونتوس نیز همگی خرسند شود، اشاره ای به امروز کرده بود تا ان دسته از تیفوسی های خاص مطمئن شوند که امروز روز تمدید قرارداد کینگ آرتورو خواهد بود. همین طور نیز شد و یکی از تاثیرگذارترین مهره های دو فصل اخیر بیانکونری با تمدید قراردادی سه ساله که می تواند به چهار سال نیز افزایش یابد خط قرمزی بر تمام شایعات ماه های اخیر کشید تا خیال خود و هواداران یووه را در کنار مسولین یوونتوس راحت کند. ارتورو ویدال که شدیدا مورد توجه بسیاری از تیم های معتبر دنیا قرار داشت قرارداد جدیدی به ارزش دستمزد سالانه 5/5 میلیون یورو تا پایان فصل 2017 با بانوی پیر اروپا امضا کرد.
این مهره شیلیایی در 100 بازی خود برای یووه 32 گل و 18 پاس گل داده و همراه بیانکونری ها توانسته دو اسکودتو و دو قهرمانی سوپرکوپای ایتالیا را به دست بیاورد. ارتورو در این خصوص گفت " خیلی خوشحالم که برای چهار فصل دیگر همچنان در یووه خواهم بود. " وی در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال کاپیتانی اش در یووه نیز گفت " مانند یک رویاست ، از وی سوال کردند که ایا خواهان پوشیدن پیراهن شماره " ده " هستید و نظرتان در این خصوص چیست که گفت " شماره ده همیشه برای دل پیرو خواهد بود. "
گفتنی ست ویدال جایزه " la Castagna d'Oro 2013  " که یک جایزه سنتی در باشگاه یوونتوس به شمار می رود را نیز امسال از ان خود کرد و از کلوپ " موتارونه " برای این جایزه تشکر ویژه ای کرد.
با تمدید قرارداد ویدال، راه برای تمدید قرارداد پل پوگبا نیز هموار شد و رسانه ها و تیفوسی های  یووه منتظر اعلام رسمی این خبر نیز هستند. پوگبا که از حضور در یووه بسیار خرسند است ابراز داشته برای سال های بسیار طولانی خواهان ماندن در یوونتوس و بازی با پیراهن سیاه و سفید این باشگاه است.

0 commenti:

ارسال یک نظر