۱۳۹۲ آبان ۱۸, شنبه

کونته " چه ناپولی بنیتس موفق به کسب اسکودتو شود چه نشود، هیچ حرکت مهم و بزرگی را انجام نداده است "


پول و هزینه های گزاف همیشه افتخار و بزرگی به همراه نمی اورد. برای بزرگی و پیروزی های بزرگ هر چند نیاز به سرمایه داری و هزینه های بسیار زیادی برای خرید مهره ها، مربی و امکانات است اما کیفیت و ذات یک باشگاه همراه این هزینه ها تاثیر بسیاری برای رسیدن به افتخار و ماندن در میان بزرگان دنیا خواهد داشت که در طول زمان تاثیر و ارزش خود را نشان داده. چه ناپولی بنیتس موفق به کسب اسکودتو شود چه نشود، هیچ حرکت مهم و بزرگی را انجام نداده، این نخستین سخنان آنتونیو کونته ، مربی یووه در کنفرانس خبری پیش از مصاف برابر ناپولی است. او که سخنانش را با اشاره به اظهارات رافا بنتیس، مربی ناپولی که گفته بود یوونتوس برای فتح اسکودتو از شانس های نخست به شمار میرود و با توجه به مربی این تیم و بازیکنانش شایسته این عنوان نیز هست، شروع کرد.
" چه ناپولی بنیتس موفق به کسب اسکودتو شود چه نشود، هیچ حرکت مهم و بزرگی را انجام نداده، ناپولی سال گذشته دوم شد، کاوانی را 60 میلیون یورو فروخت و امسال یک خرید 90 میلیونی داشت، اما بنیتس می گوید که در 75 درصد امادگی به سر می برند، من فکر می کنم که انها هم مانند ما امتیازهای برابری دارند و تنها 75 درصد امادگی دارند، بنابر این زمانی که به صد در صد امادگی برسند دیگر رقابت های سری ا به پایان رسیده ! "
اما ایگواین " بازیکن بزرگی ست، یکی از مهره هایی که مورد توجه ما هم بود زمانی که 40 میلیون یورو ارزش دارد. "
کونته در خصوص توز و ارزشهای این مهاجم نیز می گوید " من از بازیکنان راضی و خرسند هستم. انتخاب هایی داشتیم و هیچ چیز را تغییر نمی دهد. از اینکه توز به تیم ملی کشورش دعوت نشود برایم تاسف اور نیست، به این ترتیب می تواند در وینوو حضور یابد و تمرین کند و در عین حال استراحت. تا به امروز نمایش بسیار خوبی داشته ، می توانست به تیم ملی کشورش دعوت شود، اما یک بازیکن همان طور که به بازی کردن نیاز دارد به تمرین کردن هم نیاز دارد. کارلوس دارای کیفیت و توان بالایی ست، از او بسیار راضی هستیم و او را در فرم ایده ال نگاه خواهیم داشت. "
کونه همین طور تاکید کرد که علاقه مند است تیمی که فوتبال بهتری را ارائه می دهد برنده از میدان خارج شود : علاقه مندم که فرداشب تیمی که فوتبال بهتر و زیباتری را ارائه دهد برنده شود، ما به همراه ناپولی می خواهیم بازی کنیم، خوب بازی کنیم. هیچ کدام از ما برای تساوی راهی میدان نمیشود. این رقابت بسیار مهمی ست درست مانند رقابت برابر اینتر، میلان، رم یا فیورنتینا. برای ما اهمیت زیادی دارد و ممنونیم برای دیدار گذشته و سه امتیاز آن که حالا در شرایط بهتری قرار گرفته ایم. برای رسیدن به اسکودتو تمامی دیدارها ارزش خاصی دارند و مانند زندگی مهم هستند. "

0 commenti:

ارسال یک نظر