۱۳۹۲ آذر ۵, سه‌شنبه

برای پیشروی در لیگ قهرمانان چاره ای جز پیروزی نداریم


برای پیش روی و حرکت بیشتر باید پیروز شد، این تنها چاره پیشروی بیانکونری ست. اگر یوونتوس کونته خواهان حضور بیشتر و صعود به مراحل بعدی لیگ قهرمانان اروپاست، در دیدار فرداشب این تیم برابر حریف دانمارکی باید پیروز از میدان خارج شود. انتونیو کونته، مربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر کپنهاگن دانمارک تاکید کرد که در صورتی که علاقه به ادامه راه در لیگ قهرمانان داریم، باید پیروز شویم.
"اگر فردا پیروز شویم روزهای خوبی خواهیم داشت و در غیر این صورت نه، دیدار بسیار دشواری است و اگر می خواهیم همچنان در رقابت های لیگ قهرمانان حضور داشته باشیم باید نتیجه  این بازی را از ان خود کنیم.  رسیدن به صدر جدول لیگ ایتالیا ارزشی برای دیدار فرداشب ندارد. "
هواداران " نگران نیستم این گروه همیشه در کنارمان بودند و از ما حمایت کردند و وظیفه ما در درون زمین خلاصه می شود. "
یورنته و توز "  این دو زوج بسیار عالی هستند، بسیار خوب کار می کنند و پیش می روند. فرناندو قدرت خوبی داشت و در حال تلاش بود تا به فرم ایده ال برگردد و از قدرت خود بهره ببرد. "
اما بارتزالی " او هنوز امادگی برگشت به ترکیب را ندارد و در دیدار فرداشب در تیم نخواهد بود. در حال بهبودی ست و در طول هفته با تیم تمرین کرد اما برای بازی کردن هنوز اماده نیست. امیدواریم او را در بازی برابر اودینزه در اختیار داشته باشیم. "
اما سیستم بازی 2- 5-3 " ما در لیگ قهرمانان از سیستم های چرخشی و متفاوتی استفاده کردیم و حالا به دنبال استفاده از سیستمی که به نتیجه بهتری دست یابیم هستیم. سیستمی که در دفاع دچار مشکل نشویم. "

0 commenti:

ارسال یک نظر