۱۳۹۲ آذر ۷, پنجشنبه

امتیاز مهره های یوونتوس برابر کپنهاگن


 یوونتوس سرانجام توانست در دیدارهای اروپایی این فصل خود به برتری دست یابد. بانوی پیر در یوونتوس استادیوم به مصاف کپنهاگن دانمارک رفت و در پایان با درخشش خیره کننده ارتورو ویدال و هتریک این مهره توانست سه بر یک از سد حریف بگذرد و امیدهای خود را برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بیشتر کند.
بوفون ، امتیاز 6
یک شب اروم و کم خطر را پشت سر گذاشت. دروازه اش کمتر مورد حمله حریف قرار گرفت، در شرایط گل حریف نیز کاری از او ساخته نبود.

کاسرس، امتیاز 7
بی نقص و بسیار عالی ظاهر شد.

بونوچی، امتیاز 7
در کنار پیرلو با ارسال های خوب و دقیق خود به تیم کمک زیادی کرد. پشت سر سایر بازیکنان یک اغاز کننده فوق العاده به شمار می رود.

کیه لینی ، امتیاز 6/5
نیازی به این نیست که برای هماهنگی با وی، خط دفاع صدای بلندی داشته باشیم، او به خوبی از عهده کار برمی اید.

پادوین، امتیاز 6
در سمت راست زمین پیشرفت خوبی داشت و راه  را برای دانمارکی ها در ان قسمت از زمین بست.

ویدال، امتیاز 8
اگر زمین بازی را به یک سالن کنسرت بدانیم، ویدال ابتدا مانند یک رقصنده روی سن حاضر میشود، بعد اهسته اهسته برنامه را تحت کنترل خود قرار میدهد و در پایان پشت میکروفن ایستاده ... او شب گذشته فوق العاده بود.

پیرلو، امتیاز 7
برای هواداران شادی زیادی که او را در زمین می بینند و برای هر کسی که هوادار اوست. تنها یک اشتباه داشت که شاید می خواست هنر بوفون را برابر دانمارکی ها بیازماید.

پوگبا، امتیاز 7
فوق العاده عالی رشد کرده، با افکار و فکری کاملا ازاد و تنها برای تیمش بازی می کند. بازی را حرکتش و به دست امد یک پنالتی و در ادامه با ارسال عالی برای ویدال به پایان می برد.

اساموا، امتیاز 6/5
در نیمه نخست به او ارسال های زیادی شد و او به خوبی توپ را کنترل کرد، اما در حمله چندان موفق نبود و در نیمه دوم خیلی کم دیده شد و کسل کننده بازی کرد.

توز، امتیاز 6/5
هم از نظر تکنیکی و هم از نظر تاکتیکی رشد قابل توجهی دارد، در کنار یورنته به یک پختگی و هماهنگی بسیار قابل توجهی دست یافتند.

یورنته، امتیاز 7
در طول بازی برای او ارسال های بسیار زیادی شد و اکثر توپ را با استپ عالی و یا با ضربه سر کنترل می کند. حضور و نمایش او در این بازی برای تیم موثر و عالی بود و البته ضربه پنالتی که ملبرگ برای تیمش موجب شد نیز از حرکت یورنته به دست امد.

0 commenti:

ارسال یک نظر