۱۳۹۲ آذر ۲, شنبه

کونته " غایبین نباید بهانه ای برای ما باشند "


پس از وقفه ای یک هفته ای، رقابت های سری آ یک بار دیگر از سر گرفته میشود. فردا یوونتوس به مصاف لیورنو می رود تا روند پیروزی های اخیر خود را ادامه دهد. انتونیو کونته، مربی بانوی پیر در کنفرانس خبری پیش از همه به تعداد غایبین تیمش در این بازی اشاره کرد اما تاکید می کند این تعداد بهانه ای برای یووه نیست.
" تعداد زیادی از بازیکنان را در اختیار نخواهیم داشت، به ویژه در خط دفاع، اما این مسئله نباید بهانه ای برای ما باشد، بلکه دلیلی برای بهتر کار کردن و عملکرد بهتر در غیاب بازیکنان مان خواهد بود. "
" قبل از هر مسئله ای تاکید می کنم که هدف ما برتری ست، مطمئنا بازی اسانی نیست، مصافی در استادیومی پر از هوادار و پر از هیجان. انها از مربی جوان و بسیار خوبی برخوردارند که در این فصل نمایش خوبی داشته.  فصل گذشته در رقابت های سری ب به قهرمانی رسیده و در این فصل به دنبال تایید نمایش قدرتمندشان هستند. مطمئنا مانند همیشه وقتی تیم ها برابر یووه به میدان می روند در تلاشند قدرتمندتر و بهتر حاضر شوند. در مقابل ما نیز باید امسال بیشتر از قبل تلاش کنیم و بهتر ظاهر شویم و این مسئله را به خوبی می دانیم. هفته آسانی نبود، زیرا بسیاری از بازیکنان مان در اختیار تیم های ملی بودند و هر کدام از انان در زمانی متفاوت به تیم ملحق شدند، کاسرس هم به عنوان اخرین بازیکن امروز ساعت یک ظهر به ما ملحق شد. "
اما نظر مربی در خصوص برخی بازیکنان ... بارتزالی " با اسیب دیدگی از تیم ملی به یووه برگشت، فردا در ترکیب نخواهد بود. صحبت هایی در خصوص وی شنیده شد، اما همه می دانند که بارتزالی چگونه انسانی ست، او بسیار جدی و یکی از بهتری ها برای یووه و تیم ملی ایتالیا به شمار میرود.  امیدوارم که برای دیدار برابر کپنهاگن وی را در اختیار داشته باشیم.، باید منتظر بمانیم و ببینیم چه پیش می اید. در حال حاضر به کمک ویدال به خط دفاع فکر می کنیم. با این حال تاکید می کنم غایبین نباید بهانه ای برای ما باشد، این دلیلی برای بهتر بودن ما خواهد بود. "
مصیبت و فاجعه ای که در جزیره ساردنیا روی داد ، کونته به این مسئله نیز اشاره می کند " در کنار مردم ساردنیا هستیم، در کنار همه مردم و کسانی که دچار اسیب جدی شدند. ما برای کمک به انها حاضر هستیم . مردمی که در حال حاضر در شرایط بسیار دشواری به سر می برند، یووه در کنار انهاست و برای کمک به این گروه اماده . "
بسته بودن دو پیچ هواداران یووه در استادیوم " من واقعا متاسفم که این گروه از هواداران نباید در کنار ما باشند، به این دلیل که این هواداران گرما بخش بازی و قلب استادیوم هستند، انها هستند که همیشه در کنار تیم در بدترین و بهترین شرایط حضور دارند و ما را حمایت می کنند. متاسفانه این گروه را برای دو بازی در کنارمان نخواهیم داشت . با این وجود در این دو بازی، از حضور کودکان در این جایگاه ها بهره خواهیم برد، این بسیار زیباست، انها به این ترتیب می توانند بهتر در کنار تیم و سایر هواداران رشد کنند. "
اما پوگبا " پل بسیار فوق العاده ظاهر شد، بازیکنی که زمانی به یووه امد تلاش کرد تا در کنار تیمی که از بازیکنان بسیار زیادی برخوردار است عملکرد خوبی داشته باشد تا در ترکیب جای گیرد. او می تواند یکی از ستاره های دنیای فوتبال باشد، بهتر از قبل روی بازی خود تمرکز دارد و با ادامه این روش می تواند موفق تر شود. او باید از دوستان، هواداران و کسانی که او را حمایت می کنند تشکر کند، که اگر حتی از من هم تشکر کنم، از ان خوشحال میشوم. " 

0 commenti:

ارسال یک نظر