۱۳۹۲ آبان ۲۷, دوشنبه

جایزه ای که برای دومین سال به انتونیو کونته تعلق گرفت


نمی توانست خوشحالی و هیجان خود را از دریافت دومین جایزه معتبر دوران مربیگری اش در کنار یووه پنهان کند، انتونیو کونته که برای دومین بار موفق به کسب جایزه ای به نام " Premio Viareggio Sport Gherardo Gioè " شده در سخنان کوتاهی گفت " یکی از بزرگترین خوشحالی ها و رضایت های ممکن در حرفه ام است که امروز برای دومین بار همراه یووه توانستم این جایزه را به دست بیاورم، این یکی از دلایل مهم برای افتخار من محسوب میشود و البته افتخار بسیار ارزشمند که دو استاد بزرگ من نیز این جایزه را پیش از این دریافت کرده اند. "
وی که از استراحت میان رقابت های سری ا به دلیل رقابت های ملی، استفاده کرده و در کنار خانواده اش روزهای بیشتری را سپری می کند می افزاید " از این تعطیلات استفاده کردم و زمان ام را در اختیار خانواده ام گذاشتم. در کنار یووه به دنبال ادامه راه و هدف مان هستیم.  این بسیار مهم است و اینکه من و پسرانم می دانیم که برای یووه باید تلاش کنیم. به هر حال در دو سال گذشته تقریبا همه شرایط و همه موفقیت ها را در کنار یکدیگر به دست اوردیم. بازیکنانم با ایده های من در حال تمرین هستند و بازیکنان اماده تر بیشتر بازی می کنند. شما پوگبا را می بیند که با چه شایستگی بازی می کند و این باعث رضایت ماست. "
گفتنی ست این جایزه از سال 1985 به بهترین مربیان  که نتایج درخشانی گرفته اند اهدا می شود که پیش از این فاشتی و لیپی این جوایز را دریافت کرده اند. 

0 commenti:

ارسال یک نظر