۱۳۹۲ آبان ۲۵, شنبه

کوالیارلا از یووه و هم تیمی هایش می گوید

 
برای درخشش با پیراهن سیاه و سفید یووه بیش از گذشته آماده و پرانگیزه نشان می دهد. مهاجمی که بسیاری از تیفوسی های بیانکونری به او علاقه زیادی دارند و همواره منتظر حضور و گلزنی وی هستند ، نمایش او در این فصل رضایت بخش است. فابیو کوالیارلا در گفت و گویی با برنامه تلویزیونی باشگاه یوونتوس به نام " با ستاره ها می رقصم " شرکت کرد .
" نمی دانم که خوب برقصم یا نه، اما با وجود اینکه هرگز نرقصید 
می بینیم که چطور خواهد شد ( می خندد ) .. پوگبا یکی از استعدادها و مهره های محبوب و بزرگی است که در این سن کشف شده، او توان و کیفیت بالایی دارد و نمایش های خوبی خواهد داشت. اما توز ، او خیلی زود با گروه همخوانی پیدا کرد، و باید بگویم که از کاریزمای بالایی برخوردار است. در خصوص پیرلو، فکر نمی کنم که اندره ا در ژوئن تیم را ترک کند، او برای تیم بسیار ارزشمند و مهم است. فوتبال او در فوتبال تعریفی ندارد تنها ضربات ایستگاهی بی نظیر او توصیفی ست برای فوتبالی که اندره ا ارائه می کند. "
کوالیارلا به مسائل دیگری از جمله خط هافبک یووه نیز اشاره داشت " یکی از بهترین خطوط میانی را در میان تیم های اروپایی در اختیار داریم. هرگز به خط هافبک بارسا و سایر تیم ها حسادت نمی کنیم. در بدترین شرایط با این گروه در یک سطح قرار داریم. مسئله ناخوشایند این است که در برخی شرایط حتی با وجود نمایشی خوب تساوی به دست می اوریم، با کونته در لیگ قهرمانان تغییر سیستم دادیم با این حال تیم از تجربه لازم برای حضور و استفاده از این سیستم برخوردار است.
کونته همیشه به عنوان یک انرژی و یک نیرو برای برگشت تیم به شرایط ایده ال تاثیرگذار است، او در این سه سال همواره تاثیرگذاری خود را در روند رو به رشد یووه داشته و هرگز تغییر نکرده، در حال حاضر تیم هایی مثل اینتر در لیگ خوب نتیجه می گیرند و نباید فراموش کنیم که فیورنتینا نیز فوتبال بسیار زیبایی ارائه می دهد و مصاف برای اسکودتو تا پایان ادامه خواهد داشت. "

0 commenti:

ارسال یک نظر