۱۳۹۲ مهر ۲۵, پنجشنبه

کونته " برابر رئال متوجه میشویم که تا چه اندازه رشد کردیم "

یک هفته به دیداری حساس و البته سخت میان بانوی پیر اروپا و کهکشانی های رئال زمان باقی ست، دیداری که بارها در رقابت های اروپایی میان این دو برگزار شده و هر بار هیجان و تصویری به یادماندنی را در اذهان به جای گذاشته. حالا این بار یوونتوس با آنتونیو کونته به مصاف رئالی با مربیگری کارلو انچلوتی ای می رود که روزگاری روی نیمکت یووه نشست و هدایت تیمی که کونته در ان بازی می کرد را به عهده گرفت. مطمئنا مصاف شاگرد قدیمی و مربی کنونی با مربی ای کهنه کار دیدنی و جذاب خواهد بود. 

کونته در خصوص این بازی در اظهارات کوتاهی گفت " سال های زیادی از زمانی که کارلو انچولتی مربی من بود می گذرد، همراه او دو سال بسیار خوب را با یووه پشت سر گذاشتم. او را بار دیگر به عنوان مربی خواهم دید در حالی که من حالا مربی هستم و این نشان می دهد که او سال های زیادی ست که این حرفه را انجام می دهد. این مصاف برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد. حالا برخی از بازیکنان مان تجربه یک سال حضور در این رقابت ها را دارند و این بسیار مهم است زیرا برخی سال گذشته تجربه نخست شان بود. "
وی در خصوص رئال، حریف قدرتمند شان نیز معتقد است " رئال بدون شک یکی از قدرتمندترین و جاه طلب ترین تیم های جهان است که همواره برای قهرمانی و پیروزی برای تاریخ حیات اش می جنگد. مطمئنا مصاف زیبایی خواهد بود، انان در خانه بازی می کنند و ما در این بازی متوجه می شویم که تا چه اندازه رشد کردیم. "0 commenti:

ارسال یک نظر