۱۳۹۲ مهر ۱۳, شنبه

کونته " دشمنان در پی بی ثبات کردن یوونتوس هستند "

نسبت به دو فصل گذشته شرایط این روزهای یوونتوس ناخوشایند به نظر می رسد، اما این شرایط در حالی ناخوشایند و نامطلوب به نظر میرسد که انتظارات از بانوی پیر با توجه به موفقیت های اخیرش بسیار بالا رفته و هواداران در کنار کارشناسان هیچ نتیجه ای را به جز پیروزی نمی پذیرند. به این ترتیب از دست دادن هر امتیاز و کسب هر تساوی انتقادات و واکنش های منفی زیادی را به همراه می اورد. فرداشب بانوی پیر در حالی که انتقادات زیادی را برای نتایج اخیرش تحمل می کند در خانه و در یوونتوس استادیوم میزبان یکی را رقبای مهم و سرسخت همیشگی خود، میلان خواهد بود. انتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی تاکید کرد که دشمنان یووه در پی ، بی ثبات کردن یوونتوس و نشان دادن ناکامی های یووه هستند.
"نزدیک به دو ماه پیش از شرایطی این چنینی صحبت کرده بودم، گفته بودم که مشکلات و سختی هایی خواهد بود که ما حالا انها را از نزدیک حس کردیم. اما مسئله ای نیست، تیم در ارامش است و ما همه از قدرت و توان خود اگاهیم. بازیکنانم به زودی به شرایط ارمانی برمی گردند، در حال برگشت و به دست اوردن ارامش مورد نظر هستیم. به بهترین شکل ریکاوری خواهیم شد و می توانیم بار دیگر هیجان را به هواداران هدیه کنیم. فصل سوم نیز با هیجان همیشگی و مانند دو فصل گذشته اغاز شده، در دیدارهایی که انجام شد اشتباهاتی داشتیم و البته مصدومیت مهره هایی که به تیم ضربه زد. اما برگشت به شرایط از نظر من و بازیکنان کاملا اسان و ساده است اما دشمنان تلاش می کنند که این شرایط را بیشتر از انچه که هست، نشان دهند و شرایط یووه را بی ثبات بدانند. دلیلش هم کاملا مشخص است زیرا دشمن هستند. دشمن همیشه در پی بی ثبات کردن است، اما ما می دانیم و باید بدانیم که چطور حرکت کنیم. همین طور که گفته بودم سومین فصل، سخت است و ما فصل سختی را پیش روی داریم. اما ما 5 برد و یک تساوی به دست اوردیم و رم همه دیدارهایش را برده، انها بسیار خوب کار کردند اما یوونتوس تنها در میلان برابر اینتر تن به تساوی داد و انتقادات شروع شد. اما ما بسیار ارام و با دقت پیش می رویم. نباید به شایعات و اظهارات دشمنان توجه کنیم. همیشه همین طور بوده و هست، همان کسانی که از ما تعریف می کردند حالا انتقاد می کنند اما ما ارام و با صبر به راهی که داریم ادامه می دهیم و به هدفی که داریم می اندیشیم، بی توجه به انان . "
از وی در خصوص مصاف برابر میلان و ماتری نیز سوال می کنند " مصاف مقابل میلان ارزش اسکودتو و فتح ان را دارد.میلان در دو فصل گذشته برابر یوونتوس بزرگ شانس زیادی نداشت. فردا دیدار سختی خواهد بود هر دو تیم برای یک هدف می جنگند و این به زیبایی و دشواری بازی می افزاید. زمانی که از مصاف یووه و میلان صحبت می کنیم از دو تیم استثنایی و بزرگ حرف می زنیم بنابر این منتظر مصاف هیجان انگیز و زیبایی خواهیم بود. اما ماتری، مهاجم خوبی ست و برای او ارزوی موفقیت می کنم اما امیدوارم فردا گل نزند.

0 commenti:

ارسال یک نظر