۱۳۹۲ مهر ۳۰, سه‌شنبه

کونته " ما هم از انگیزه های لازم برای برتری در این بازی برخورداریم "


به یکی از دیدارهای حساس و مهم لیگ قهرمانان این فصل نزدیک شدیم، به دیداری که بارها در تاریخ رقابت های اروپایی بانوی پیر برگزار شده و همیشه جذابیت و حسایست خاص خود را داشته. در دیداررفت مسابقات لیگ قهرمانان این فصل کهکشانی های رئال میزبان بانوی پیر اروپا خواهند بود تا  این جدال دیدنی یاد اور یکی از خاطرات دوست داشتنی و ارزشمند سال 2008 و برتری دو بر صفر یوونتوس با گل های اسطوره همیشگی شان، الساندرو دل پیرو باشد. حالا این یووه بدون اله و با خاطره ان پیروزی شیرین در شرایطی به مصاف قوهای سفید رئال می رود که یکشنبه برابر فیورنتینا، یکی از شکست های عجیب سال های اخیر خود را متحمل شد. با این حال همانند هر دیدار، یوونتوس ان شکست را به فراموشی می سپارد تا با انگیزه و روحیه ای تازه به مصاف رئال رود.
کونته در کنفرانس خبری پیش از دیدار فرداشب برابر رئال " در برنابئو، بازی خودمان را انجام می دهیم، برابر یکی از پرافتخارترین تیم های دنیا به میدان می رویم، مطمئنا دیداری سخت و دشوار خواهد بود اما ما نیز به همان اندازه فرصت داریم، انگیزه و دلایل بسیار زیاد و قوی برای نتیجه گیری در این بازی ."
یورنته " او خوب است، از جمله بازیکنانی ست که احتمال دارد فردا به میدان رود. توز نیز یکی از مهره ای کارامد مان است که نشان داده از چه توانی برخوردار است. برای رئال احترام زیادی قائلیم اما هیچ هراسی از هیچ حریفی نداریم. باید بهترین کیفیت را در این بازی از خود نشان دهیم. در حرف نباید چیزی نشان دهیم بلکه این زمین رقابت است که باید قدرت خود را نشان دهیم. "
فیورنتینا و نتیجه در شهر فلورانس " اتفاق غیر ممکنی اتفاق افتاد. در فوتبال چنین اتفاقاتی روی می دهد. "
و اما بوفون " یک قهرمان و یک الگوی واقعی در میدان و خارج از میدان ، من به او اطمینان دارم و همیشه خواهم داشت. "

0 commenti:

ارسال یک نظر