۱۳۹۲ مهر ۲۷, شنبه

کونته " برای دوباره پیروز شدن باید فوق العاده بهتر از گذشته عمل کنیم "

پیش از اینکه فصل جدید رقابت های سری ا آغاز شود، کونته و دستیارانش از پیش روی داشتن فصلی سخت مطلع بودند و به خوبی این مسئله را به شاگردان شان انتقال دادند تا آنان نیز بدانند که امسال، فصلی فشرده و دشوار خواهد بود. با گذشته هر هفته از این رقابت ها، کونته و پسرانش بیشتر از گذشته به این مسئله پی بردند و درک کردند که امسال برای قهرمانی و تکرار پیروزی باید بیش از گذشته جنگید و پیش رفت. حالا در آستانه دیدار حساس این تیم برابر فیورنتینا که همواره یکی از رقبای سرسخت محسوب میشود مربی بیانکونری یک بار دیگر به این مسئله اشاره می کند " برای دوباره پیروز شدن باید فوق العاده بهتر عمل کنیم "
آنتونیو کونته، مربی یووه در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت " اگر می خواهیم دست به کارهای بزرگ بزنیم و پیروزی های ارزشمندی به دست بیاوریم امسال باید بیشتر مبارزه و زحمت بکشیم. در گذشته انجام دادیم و از عهده ان برامدیم بنابر این می توانیم تکرار کنیم. در حال حاضر به بازی برابر رئال فکر نمی کنم ، تنها مسئله ای که در حال حاضر به ان می اندیشم فیورنتیناست، یک بازی مهم و حساس. دیدار رم و ناپولی هم دیداری میان دو تیم بزرگ که شانسی برای کسب اسکودتو دارند بود. تا پایان رقابت های امسال این دو در کورس قهرمانی خواهند ماند. جدالی زیبا و خوب است. "
اما نظر مربی در خصوص ویدال " قانون برای همه یکسان است، هنوز با او صحبت نکردم ، البته درست این است که از او سوال کنم برای چه تاخیر داشته و در دو تمرین غایب بوده، حتی روز گذشته نیز در تمرینات حضور نداشت. از او علت  را سوال خواهم کرد. اما همان طور که می دانید ایده های شفافی داریم و قانون برای همه یکسان و برابر است. "
اما مصدومین، کونته امیدواره که یورنته را در این بازی در اختیار داشته باشد. 

0 commenti:

ارسال یک نظر