۱۳۹۲ مهر ۴, پنجشنبه

تاکید کونته از استفاده تمام بازیکنانش در طول فصل

با گذشت زمان از نمایش شاگردانش برابر تیمی سخت کوش و شایسته راضی شد ، هر چند که تاکید دارد از دیدن و روبرو شدن با تیم کیه وو در دقایق ابتدایی بازی شگفت زده شده. انتونیو کونته، مربی بانوی پیر در پایان بازی در خصوص دیدار تیمش مقابل کیه وو گفت " با شروع بازی ما شاهد تیمی پرانگیزه بودیم اما توانستیم فرصت هایی را به دست بیاوریم که با از دست دادن این فرصت ها باعث شدیم کیه وو پیشتاز بازی شود و در نهایت به گل دست یابد. نیمه نخست نمایش خوبی نداشتیم و حریف بهتر از ما بود. واکنش بوفون نیز چندان مناسب نبود اما در مجموع توانستیم بعد از گل خورده، با تسلط بر بازی دو گل بزنیم. "
کونته در خصوص استفاده از بازیکنانی مانند کوالیارلا در این دیدار نیز می گوید " همان طور که گفته بودم بر حسب بازی و تعداد دیدارهایی که داریم از تمام بازیکنانم استفاده خواهم کرد. برای هر بازیکنی فرصت حضور در ترکیب وجود دارد. هر چند که با توجه به نمایش و توان توس، وی شانس اصلی حضور در ترکیب است. به هر حال یووه در هر بازی با روش خاصی به میدان می رود، ما با توجه به حریف سیستم خود را تغییرمی دهیم و به این ترتیب همه بازیکنان در ترکیب خواهند بود. "
اما اختلاف با پیرلو که طی روزهای اخیر رسانه های ایتالیا به این مسئله می پردازند، مربی بیانکونری تاکید کرد که با این مهره بزرگ مشکلی ندارد و همواره مشکلات با صحبت حل خواهند شد. 

0 commenti:

ارسال یک نظر