۱۳۹۲ مهر ۲, سه‌شنبه

کنفرانس خبری کونته پیش از دیدار برابر کیه وو


یوونتوسی ها خود را اماده دیدار برابر کیه وو می کنند، دیداری که در شرایط کنونی فصل و با توجه به حوادث جدول از اهمیت بالایی برخوردار است. انتونیو کونته ، مربی یووه در کنفرانس خبری پیش از این دیدار به قدرتمند بودن تیمش و تغییر سیستم با توجه به شرایط تاکید کرد. " دست به تغییر می زنم با توجه به شرایط، کسی که بهانه می اورد مطمئنا پاسخ مناسبی هم دارد. زمانی که با مشکلاتی از جمله مصدومیت روبرو میشویم باید تغییراتی داشته باشیم، اسان نیست اینطور بازی کردن. "
بوفون " فردا نقش تعیین کننده ای خواهد داشت. " .. جووینکو " زمانی که به زمین می رود همیشه خوب کار می کند، زمان بازی کردن برای او نیز از راه می رسد. به اندازه کافی قدرتمند است سرعت و تکنیک بسیار خوبی نیز دارد. "
امادگی برای بازی در فاصله زمانی اندک " فاصله دیدارها اندک است، زمان اندکی برای امادگی و استراحت داریم. تنها یک روز برای اماده شدن برای هر دیدار وجود دارد، به این ترتیب باید بسیار عالی وقدرتمند بود، بسیار اماده و بسیار بادقت. همین طور باید از نظر روحی اماده بود . بعد از دیدار فردا، بازی برابر تورینو، گالاتاسرای و میلان چهار بازی بسیار مهم و حساس را خواهیم داشت. به هر حال باید با قدرت و دقت ادامه دهیم. باید برای هر بازی تمرین کنیم و اطلاعات هر بازی را داشته  باشیم. مطمئنا علاقه ای به تغییرات زیاد در ترکیب ندارم، اما زمانی که مهره ها مصدویم یا مشکل دارند چاره ای جز این نیست. "
توز " به ما انچه که می خواستیم را می دهد، انتظاراتی داشتیم که براورده شد. از نظر تکنیک و قدرت بسیار خوب است، اما فراموش نمی کنیم که یوونتوس دو اسکودتو را بدون او فتح کرده.. باید از اعتبار و نام خود در هر شرایط دفاع کنیم و این اسان نیست. "
سومین اسکودتو " تکرار می کنم که فصل بسیار دشواری ست. "
پیرلو " کسی که جانشین است و تعویض میشود باید روی نیمکت بنشیند، این قانون جدید است و هر کس که به این قانون احترام نگذارد تحریم و جریمه خواهد شد. همچنین جریمه بسیار سنگینی از جانب باشگاه نیز به همراه خواهد داشت ، یک ماه دور از ترکیب . "

0 commenti:

ارسال یک نظر