۱۳۹۲ مهر ۷, یکشنبه

کونته " تورینو باید ده نفره میشد "


سه امتیاز ارزشمند و بازگشت به صدر جدول در استانه یک دیدار اروپایی می تواند شرایط را کاملا به سود بیانکونری بازگرداند. یوونتوس در دیداری حساس توانست به درخشش پوگبا به برتری ارزشمندی برابر تورینو، رقیق همشهری دست یابد تا با انرژی و انگیزه ای دو چندان خود را اماده رقابت برابر گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا کند. انتونیو کونته، مربی یووه در گفت و گویی پایانی دیدار پیش از هر مسئله دیگر به خطای خشنی که روی توز صورت گرفت اشاره کرد " ما در مسائل داوری خوش شانس هستیم؟ این چیزی ست که شنیده ام، انها معتقدند که توز در صحنه گل در شرایط افساید قرار داشت اما ایموبیله با آن خطایی که انجام داد شایسته دریافت کارت قرمز بود، خطایی که حالا او را با اسیب دیدگی سختی در ناحیه مچ پا روبرو کرده، اگر در ان صحنه داور به او کارت قرمز میداد این تیم ده نفره به کار خود ادامه می داد و شرایط متفاوت بود."
وی در ادامه افزود " بازی خوبی انجام دادیم البته نه خیلی خوب، اما بسیار تاثیرگذار و مثبت بود. ما تیمی تدافعی نیستیم، خوب حمله می کنیم اما همیشه تیمی که حمله می کند موفق نیست. به هر حال رسیدن به پیروزی در دیدار بزرگ و حفظ آن تا پایان اسان نیست. "
کونته در خصوص شرایط پیرلو می گوید " خصوصیاتی که دارد او را یگانه می کند، می خواهیم با شرایط متفاوتی پیش رویم، در طول هفته پیرلو بسیار عالی تمرین کرد و امروز نوبت تا در تغییراتی که مد نظر من است شرکت کند. البته امروز بازی پادویین نیز بسیار خوب بود. "

0 commenti:

ارسال یک نظر