۱۳۹۲ مهر ۶, شنبه

کونته " باید مراقب باشیم "

" در دربی همواره باید مراقب بود، تفاوتی نمی کند که در کجای جدول و در چه مکانی قرار گرفته اید، هر اتفاقی می تواند روی دهد، بنابر این باید مراقب بود. دربی همیشه بازی حساس و مهمی ست، به یاد می اوریم ان سالی که ما اسکودتو را از ان خود کردیم اما دربی شهر را از دست دادیم. در حال حاضر تیم و بازیکنان تورینو در شرایط ایده الی قرار دارند، این تیم بازیکنان خوبی در اختیار دارد ، سال گذشته روش و سیستم این تیم را می پسندیدم. سیستمی که در زمان مربیگری در سایر تیم ها و در ابتدای حضورم در یووه انتخاب کرده بودم. اگر این تیم سیستم خود را تغییر داده مطمئنا دلیلی داشته، ونتورا مربی بسیار خوبی ست. "
کونته در خصوص این فصل نیز گفت " همین طور که بارها گفته ام، این فصل ، فصل سختی ست، بسیار سخت. برابر رقبایی به میدان می رویم که با سیستم و روش های خاص به دنبال بستن راه های نفوذ اند. باید تلاش کنیم که بهترین باشیم و بهتر کار کنیم. با این حال فصل را خوب شروع کردیم اما باید همچنان بیشتر و بیشتر تمرین کنیم، هر چند که نتایج به شرایط بازیکنان مان نیز بستگی دارد."
کونته از میرکو ووچینیچ نیز نام برد و تاکید کرد که او تمریناتش را اغاز کرده و در حال اماده شدن و رسیدن به شرایط مطلوب است. "


0 commenti:

ارسال یک نظر