۱۳۹۲ مرداد ۱۷, پنجشنبه

کونته " فصل سختی پیش روی یوونتوس است "

تعداد گل های خورده مسئله ای بسیار مهم در فوتبال ایتالیا است که شدیدا مورد توجه قرار می گیرد. اکثر مربیان به این می اندیشند که خط دفاعی و سنگربان خود را به گونه ای برگزینند که کمتر شاهد دریافت گل از سوی تیم شان باشند. این نکته در تیم های بزرگ سرزمین چکمه ای از اهمیت بیشتری برخوردار است و یوونتوس در سال های اخیر تلاش کرده یکی از مقتدرترین تیم های کشورش در این بخش باشد. تورنمنت امریکا به کونته نکات مهمی را یاداوری کرد، نکاتی که مطمئنا پیش از اغاز فصل می تواند برای او ارزشمند باشند. این رقابت ها نشان داد که توس با وجود رشدی که همراه یووه داشته هنوز موفق به باز کردن دروازه رقبا نشده و باید با یووه هماهنگی بیشتری پیدا کند، از سوی دیگر ویدال امادگی لازم را نداشته، پیرلو و مارکیزیو خسته نشان دادند اما امید زیادی به هماهنگی بازیکنان با سیستم کونته دیده میشود و این مربی در تلاش است تا پیش از 10 اگوست و دیدار در سوپر کوپای ایتالیا نکات ضعف تیم اش را بهبود بخشد.
مربی یووه نیز معتقد است " ما باید تمرکز و قدرت و اعتماد خود را حفظ کنیم، به دنبال حفظ هماهنگی و قدرت خود هستیم، استیل ما نشان می دهد که ما بسیار قدرتمندیم و در گذشته به پیروزی ها و جام های ارزشمندی دست یافتیم "
اما نظر کونته در خصوص فصل پیش روی " رقابت های بسیار سختی خواهد بود، در تلاشیم تا شرایط خود را حفظ کنیم. ما هنوز چیزی را از دست ندادیم و باید ناامیدی را کنار بگذاریم. "

0 commenti:

ارسال یک نظر