۱۳۹۲ مرداد ۱۸, جمعه

تمدید قرارداد پیرلو به پایان فصل موکول شد

اندره ا پیرلو از تیم های معتبر اروپایی پیشنهادات زیادی دارد و این مسئله باعث شد تا یوونتوسی ها به فکر مطرح کردن تمدید قرارداد این مهره ارزشمند باشند، مهره ای که تاکید کرد همچنان با یووه قرارداد دارد و برای تمدید ان بهتر است تا پایان فصل منتظر ماند. " در پایان اين فصل قراردادم با يووه به اتمام ميرسد و براى تجديد قرارداد با مسولین مذاکره خواهم داشت، بهتر است تا پایان فصل منتظر بمانیم زیرا علاقه ای ندارم که تنها در تعداد معدودی از بازی ها حضور داشته باشم، باید ببینم که برای این گروه ارزش خواهم داشت یا خیر. در یووه باید فقط به پیروزی فکر کنید، اینجا تنها یک راه وجود دارد و ان رسیدن به پیروزی ست، بنابر این باید همیشه اماده باشی و تلاش کنید. مطمئنا رسیدن به سومین اسکودتوی متوالی اسان نیست اما ما تلاش خودمان را خواهیم کرد. برای ما فتح اسکودتو و موفقیت در هر سه جام مهم است و جزیی از اهداف ما به شمار می رود."
اما پیرلو و پیشنهاد رئال مادرید " مذاکره ای بین ما و مسولین رئال انجام نشد، این مسئله را در رسانه ها خواندم، با کارلو انچلوتی رابطه خوبی دارم و همیشه در تماس هستیم اما این به این معنا نیست که ما با هم مذاکره ای داشتیم. "
هافبک بازی ساز بیانکوری در خصوص هم تیمی های خود از جمله توس نیز گفت " او در تلاش است تا با سیستم و روش یووه و کونته هماهنگی پیدا کند، بازیکن بزرگی ست و یکی از مهره های موثر تیم به شمار خواهد رفت ما به او در لیگ قهرمانان نیاز داریم، حضور ستاره هایی مانند او موجب خواهد شد تا بازیکنان بزرگ راهی سری ا شوند. "
پیرلو توجه و امید زیادی نیز به یک جوان اینده دار دارد، پوگبا " همه چیز برای بهتر شدن و تبدیل شدن به یک مهره بزرگ برای او مهیاست. قدرت بدنی فوق العاده ای دارد و از سوی دیگر از نظر ذهنی نیز همیشه اماده است، راه مبارزه را می اموزد و می تواند تبدیل به بازیکنی بزرگ شود.  
گفتنی ست که اندره آ یک بار دیگر تاکید کرد پس از رقابت های جام جهانی برزیل از تیم ملی کنار خواهد رفت تا راه و شرایط برای جوانان و رشد انان هموار باشد. 

0 commenti:

ارسال یک نظر