۱۳۹۲ مرداد ۲۵, جمعه

ویدال کلید موفقیت یووه


یوونتوسی ها که خود را اماده دیدار سوپرکوپای ایتالیا می کنند روز گذشته وارد شهر رم شدند. این تیم عصر پنجشنبه نخستین جلسه تمرینی خود را پشت درهای بسته برگزار کرد، هر چند که در این جلسه تمرینی انتونیو کونته شاگردانش را تمرین نداد. با توجه به شرایط جدید یووه این بازی از اهمیت زیادی برخوردار است و یوونتوسی ها امید زیادی دارند تا با نمایشی قابل قبول نتایج ضعیف تورنمنت امریکا را به فراموشی سپرده و اماده اغاز فصلی دشوارتر از گذشته باشند.
این دومین دیدار این دو تیم در سوپرکوپای ایتالیا محسوب میشود، سال 1998 دو تیم به میزبانی یووه به مصاف هم رفتند که در ان بازی ابی اسمانی های شهر رم، با نتیجه دو بر یک پیروز شدند. در ان سال پاول ندود با پیراهن لاتزیو نمایش فوق العاده ای ارائه کرد و عامل پیروزی تیمش بود.
اما این بار این بازی به میزبانی لاتزیو برگزار میشود، در ترکیب دو تیم دو مهره بیش از سایرین توجهات را جلب می کند. در یووه کلید موفقیت در دست ارتورو ویدال، هافبک جنگنده یوونتوسی هاست و در سوی دیگر میدان لاتزیو امید زیادی به هنرنمایی مارکتی درون دروازه اش دارد. مارکتی که همیشه برابر یووه نمایش فوق العاده ای داشته در دیدار دوستانه ایتالیا و آرژانتین نیز فوق العاده ظاهر شد و حالا امید دو تیم به ستاره های شان است تا پیروزی نخست را پیش از اغاز فصل از ان خود کنند. 

0 commenti:

ارسال یک نظر