۱۳۹۲ شهریور ۱, جمعه

کونته " به تغییر سیستم فکر کنم که شاید پیروز شدن را کنار بگذاریم! "

فصلی جدید با اتفاقات و حواشی مختلف رو به اغاز است. فصلی که به نظر می رسد دشوارتر از سال های گذشته منتظر درخشش یاران سیاه و سفیدپوشی ست که به سومین قهرمانی متوالی خود می اندیشند. انتونیو کونته، سرمربی یوونتوس در نخستین کنفرانس خبری فصل به نقل و انتقالات اشاره داشت و تاکید کرد که هنوز یووه به نقل و انتقالات توجه دارد و شاید تغییراتی در ترکیب بیانکونری روی دهد.
" دراین زمان کمی نگران شرایط فیزیکی یوونتوس هستم ، در این دوره از فصل تیم ها در صد در صد امادگی خود به سر نمی برند و هنوز به شرایط ارمانی و هماهنگی کامل نرسیده اند اما خوشبختانه در دیدار سوپرکوپا بازیکنانم نشان دادند که مانند فصل گذشته اماده اند. "
یووه مدعی ست
" نمی توانیم این نقش را از دست دهیم، ما اسکودتوی فصل گذشته را فتح کردیم و در فصل گذشته قدرتمندی خود را نشان دادیم. مدعی بودن و اینکه تیم مطرحی بودن تنها به پیروز شدن ختم نمی شود، باید بهترین باشیم، در این فصل دشوارتر است. تغییراتی داشتیم اما چند رقیب از ما بیشتر بیشتر خرج کردند، با این حال ما در رده نخست هستیم و همچنان قدرتمندیم. "
سمپدوریا
" سمپدوریا تیم جوانی ست و مربی مانند دلیو روسی دارند اما ما باید پیروز شویم، هر چند که سخت خواهد بود. انها در ورزشگاهی پر از هوادار به میدان می روند و نمایش خوبی خواهند داشت. اما ما هم عواملی مانند تیم ، هوادار را در اختیار داریم که می توانیم پیروز شویم. تیمی یکدست و متحد که امسال پیش از قبل باید با یکدیگر متحد باشیم زیرا فصل سختی خواهیم داشت. برای پیروز شدن باید وفاداکاری و از خودگذشتگی کرد و ما می خواهیم این احساس را دوباره داشته باشیم. "
نقل و انتقالات
" هنوز چند روز برای پایان این مهلت وجود دارد و بازار نقل و انتقالات بسته نشده، من در خصوص این مسئله با مسولین صحبت کردم، به هر حال سه مهره تازه وارد داریم که بسیار باهوش و قدرتمند هستند. "
مارکیزیو
" مطمئنا در ترکیب ما کمبودش احساس می شود، او بازیکن مهمی برای ماست، امیدواریم که هر چه زودتر مشکل اسیب دیدگی او حل شود و به میدان بازگردد. "
یورنته در نیمکت
مسائلی را در این مدت بررسی کردم. در بارسا نیمار نیمکت نشین است، اما تنها اینجا مسائلی خلق  و گفته میشود که حقیقت ندارد! به طور شخصی با یورنته صحبت کردم. "
تغییر سیستم
" نمی توانم متوجه بشوم که به چه علت باید سیستم مان را در حالی که پیروز میشویم تغییر دهیم، به تغییر سیستم فکر کنم که شاید پیروز شدن را کنار بگذاریم! "

0 commenti:

ارسال یک نظر