۱۳۹۲ مرداد ۹, چهارشنبه

بونوچی " ما تشنه پیروزی هستیم "

شاید پیروزی ها و قهرمانی دو سال گذشته موجب شده باشد تا برخی از بازیکنان یووه انگیزه خود را برای کسب برتری ها و قهرمانی بیشتر از دست داده باشند. اما فکر کردن به این مسئله یک اشتباه بزرگ است. بونوچی مدافع یووه در این باره می گوید " قناعت و بی انگیزه شدن؟ بسیاری از بازیکنان ما هنوز پیروزی های زیادی را به دست نیاورده اند، بنابر این هیچ خطری وجود ندارد. زمانی که با این پیراهن راهی زمین میشویم تنها موظف ایم که پیروز شویم. پیش از همه می خواهیم که حرکت خود را در دیدار برابر لاتزیو در بازی سوپرکوپا اغاز کنیم . "
اما قرعه کشی رقابت های سری ا و نظر این بازیکن " دیدار با رقبای بزرگ در هفته های نخستین بهتر است، به این دلیل که تیم ها در حال اماده سازی و هماهنگی هستند و ما از پیش هماهنگی و امادگی خود را به دست اورده ایم. "
بونوچی همچنین در خصوص امادگی خود و بازیکنان تازه وارد بانوی پیر نیز گفت " من اماده ام تا نهایت تلاش ام را برای تیم انجام دهم، باید این کار را انجام دهم درست مانند انچه که مستر برای ما و یووه انجام داد. در طول فصل باید بسیار خوب و قدرتمند حاضر شویم و توز و یورنته نیز همین طور خواهند بود. "

0 commenti:

ارسال یک نظر